TÉMA:

Ženevský autosalon


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Autosalon Ženeva 2014: Škoda představuje VisionC

Mladoboleslavská automobilka na mezinárodním (od 4. do 16. března 2014) představí své produktové portfolio obohacené o nové varianty stávajících modelů. Vrcholem prezentace je studie pětidveřového kupé Škoda VisionC.   auto Škoda VisionC koncept autosalon Ženeva 2014

Autosalon Ženeva 1967: elektromobil Ford Comuta

Že nejsou nic nového jasně dokazuje vzpomínka na rok 1967. Tehdy představil na malé elektrické Ford Comuta. Ujel 60 km na jedno nabití max. rychlostí 40 km/h.   
elektromobily Ford Comuta

Autosalon Ženeva - reportáž, část 4.

Čtvrtá a poslední část našeho putování po nekonečnýh halách nás zavede na stánky automobilek Opel, Mitsubishi, Chevrolet, Lotus a dalších. Mezi novinkami jsme zahlédli skvělé Audi A3, Hyundai i40 nebo koncept Saab PhoeniX.   
Lotus Evora Hybrid

Autosalon Ženeva - reportáž, část 3.

Třetí část reportáže z autosalonu v Ženevě nás zavede ke značkám Peugeot, Volvo, Porsche, Jaguar, Volkswagen a také Škoda Auto. Prohlédneme si studii Škoda Vision D a podíváme se na koncept elektrického SUV Seat IBx.   
autosalon Ženeva 2011 Porsche

Autosalon Ženeva - reportáž, část 2.

S novým týdnem pokračujeme ve virtuální procházce po největším světovém . Začneme automobilkou Alfa Romeo, podíváme se také k Citroenu, na luxusní vozy Rolls Royce a další značky.   
autosalon Ženeva Peugeot HR1

Autosalon Ženeva: RWE představila dobíjecí stanici, ještě letos bude v Praze

Společnost představila na ultrarychlou pro . S novou stanicí RWE je možné nabít elektromobil ze sítě do třiceti minut. To je desetkrát rychleji než z běžné zásuvky. Za odebraný proud mohou řidiči zaplatit platební kartou nebo mobilem přes SMS zprávu.   
elektromobily rychlo-dobíjecí stanice RWE

Autosalon Ženeva 2011: reportáž, část 1.

Na jezdím už čtyři roky. Díky tomu mohu snadno porovnávat s minulými ročníky. Letos je na první pohled znovu jasně vidět další posun celého . Důraz na malá auta jakožto dopad a směřování k  a především . Letos byla zastoupena ještě výrazněji než kdykoliv předtím.   
autosalon Ženeva 2011 Renault Twizy ZE

Autosalon Ženeva: podrobnosti o Toyota Yaris HSD

Koncept se na představuje ve světové premiéře a je dalším krokem strategie nasazování plnohodnotných hybridních modelů na evropských trzích.   
Toyota Yaris HSD

Autosalon Ženeva: Mitsubishi představuje malé auto pro celý svět

představilo na nový "Global Small Concept", tedy koncept nového malého auta určeného pro světové trhy. Půjde o auto ještě levnější než je Mitsubishi Colt. Prodávat se začne už příští rok.   

mitsubishi concept global small


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.