VIDEO: Fisker Karma vyráží do obchodů

Jan Horčík - 16 Srpen 2011

Zrod provázely četné potíže. Jednu chvíli to vypadalo, že nakonec vůbec nevznikne. Ale přes všechny peripetie se revoluční auto konečně začalo vyrábět a první kusy už dnes trůní v amerických showroomech. Fisker Karma plug-in hybrid

Fisker Karma trochu připomíná konkurenční . Není divu, obě auta navrhoval Henrik Fisker.
foto: Fisker Automotive

Prodejce plug-in hybridu Fisker Karma v Santa Monice aktuálně připravil dvě šťavnatá videa na kterých je možné si pěkně zblízka a v pohybu auta prohlédnout.

, konstruktér a duchovní otec automobilu Karma, očekává velký úspěch. A to i přesto, že stojí kolem 100 000 dolarů. Už teď jeho automobilka připravuje další vůz - praktičtější a levnější.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

pekne, tak ma vyzerat auto.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

proc je tam trikrat stejne video???? a neaky specifikace?

Obrázek uživatele Jan Horčík

díky za upozornění, šotka jsme napravili! specifikace můžete najít v mnoha článcích věnovaných Fisker Karma plug-in hybridu, např. Fisker Karma plug-in hybrid v Ženevě - nové obrázky. Všechny dosud vydané články o se zobrazí po kliknutí na "Fisker Karma" zde nebo kdekoliv v článku.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?