Kia EV3: první snímky kompaktního SUV elektromobilu

Světová premiéra zcela nového elektromobilu Kia EV3 bude živě přenášena na globálním kanálu Kia na YouTube 23. května ve 12:00 hodin. 

Značka Kia odhalila první snímky připravovaného elektromobilu Kia EV3, nového kompaktního SUV s čistě elektrickým pohonem, jehož úkolem je podpořit dostupnost elektrické mobility v podání značky Kia.

První snímky vozu naznačují smělé geometrické křivky a robustní charakter zevnějšku Kia EV3 s důrazem na jeho dynamický styl. Uvedené kvality jsou dále akcentovány hranatými zadními blatníky a výklopnou zádí, jakož i typickými světly EV3 v podobě hvězdné mapy, propůjčujícími tomuto vozu nezaměnitelnou futuristickou identitu.

Design elektromobilu Kia EV3 je postaven na týchž zásadách, které stály za vlajkovým SUV Kia s označením Kia EV9. I přes jedinečný charakter každého z vozů napříč celou modelovou nabídkou značky Kia je patrná příbuznost podepřená celosvětově oceňovanou designovou filozofií „Spojené protiklady“ značky Kia.

Elektromobil Kia EV3 je kompaktní, bohatě vybavené SUV s čistě elektrickým pohonem. Nový model si klade za cíl zlepšit dostupnost elektrické mobility v návaznosti na uvedení široce oceňovaných modelů Kia EV6 a EV9.

Kia EV3 rozšíří nabídku elektromobilů Kia a nabídne v segmentu kompaktních SUV nové zákaznické zkušenosti na úrovni vlajkových modelů značky. Model EV3 tak coby dostupnější řešení pro zákazníky zvažující koupi svého prvního elektromobilu napomůže urychlit celosvětový přechod k elektromobilitě.

zdroj: tisková zpráva

One Comment on “Kia EV3: první snímky kompaktního SUV elektromobilu”

Napsat komentář