TÉMA:

elektrické motocykly


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Elektromotorka ZERO SR: výkon, dojezd a styl

Americká firma ZERO Motorcycles se svými elektrickými motorkami slaví úspěch. Především s vrcholovou řadou ZERO S. Pro příští rok připravila vylepšený model ZERO SR. Nová řada elektromotorek se vyznačuje větším výkonem, větší maximální rychlostí a především dojezdem.   ZERO SR

VIDEO: elektrická motorka Lightning Motorcycles jezdí jako blesk

Elektromotorky se dnes prezentují světu především skrze elektrická endura jako nebo stroje společnosti . Začínají se už ale objevovat i cestovní , jako je např. Brammo Empulse, nebo klasické superbiky, kteroužto kategorii skvěle reprezentuje stroj společnosti Lightning Motorcycles.   elektromotorka Lightning Motorcycles elektrická motorka

VIDEO: elektromotorka Chipa Yatese dosáhla nového rekordu

Motocyklový závodník a zároveň nadšenec pro aktuálně při ve stoupání do vrchu Pikes Peak International Hill Climb 2011 nastavil nový . Jeho elektrický motocykl zvládl závod během 12:50.094, rychleji než jakákoliv předtím.   
elektromotorka Chip Yates závody rekord

Nahá krása - elektromotorka Mission R

, mladá americká společnost vyvíjející , se nebojí ukázat co je "uvnitř". Svou představila už před časem. Teď odhalila některé unikátní inovace a designové postupy, které při jejím návrhu využila.   
elektromorka Mission R nahá

Brammo Enertia s novými batériami - Enertia Plus

Elektrický motocykel prešiel miernou technickou modernizáciou. Jeho nástupca nesúci prívlastok „Plus“ ponúkne celkom nový a výkonnejší akumulátor, no jeho cena sa na prekvapenie závratne nezvýši.   
elektromotocykly Brammo Enertia Plus

Elektromotorka

elektromotorka Brammo Empulse

Stejně jako v případě elektromobilů by se mohlo zdát, jsou něčím novým a moderním. Opak je pravdou. Stejně jako , i se objevily už v dávné historii motorismu. První zmínky o nich lze vystopovat údajně až do roku 1860. První skutečně pojízdné elektrické motorky pak vznikaly kolem roku 1911. Dnes je na trhu několik modelů, chystají se další a běžně se jezdí závody elektrických motorek .

 

Elektromotorka na Linuxu

Hlavní město Norska se na dva dny stalo zároveň hlavním městem ICT technologií. Uprostřed města vyrostl stan, který byl až po okraj nadupaný nejmodernějšími technologiemi. Například elektrickou motorkou "poháněnou" operačním systémem Linux.  
Elektromotocykly - Norsko - elektromotorka - Robert Engels

Nové stroje od Zero Motorcycles pro rok 2010 - výkonnější, barevnější

Americký výrobce elektromotorek Zero Motorcycles ohlásil novou řadu modelů pro rok 2010. Jde o aktualiované verze elektrických motorek Zero S, DS, X a MX. Jsou rychlejší, mají vyšší zrychlení a kvalitnější baterie. A víc barev! pokračování

Zero DS 2010

galerie: Zero DS 2010
Zero DS 2010 Zero DS 2010 Zero DS 2010
 

Elektrický superbike Mission One odložen na příští rok

Elektrická motorka Mission One se původně měla dostat na trh už během letošního roku. Jenže jak už to tak s podobnými projekty bývá, původní termín se podle výrobce Mission Motors nestihne. Nově je superbike plánován na druhé čtvrtletí 2011.  
Mission One


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?