VIDEO: známý moderátor Jay Leno má v garáži elektromobil Tesla Model S

Jan Horčík - 31 Říjen 2012

Známý americký moderátor je zároveň i vášnivým sběratelem automobilů. Jeho kolekce čítá přes 100 kusů, včetně takových unikátů jako je elektromobil Baker Electric z roku 1909. Svou zálibu v autech pravidelně prezentuje i skrze pořad Jay Leno’s Garage. Aktuálně v něm vyzkoušel elektromobil Tesla Model S.auto elektromobil Jay Leno garáž Tesla Model S

Elektromobil Tesla Model S se Lenovi zjevně zalíbil.

A nutno hned ze začátku dodat, že s ním byl zjevně víc než spokojen. Leno, narozdíl od mnoha ostatních automobilových nadšenců podobného ražení, apriori neodsuzuje nové technologie. Je nadšeným uživatelem plug-in hybridu Chevrolet Voltnajel s ním už přes 17 600 km na jednu jedinou nádrž benzínu.

Čistokrevný elektromobil Lena zjevně nadchl. Především tím jak vypadá, ale ještě víc tím jak jezdí. Totiž jako běžné, výkonné sportovní auto. Místa je v něm přitom pro velkou rodinu i její bagáž. Navíc, Leno vtipně podotýká: čím víc lidí bude jezdit v elektromobilech a plug-in hybridech, tím víc benzínu zbude pro ty, kteří ho i nadále chtějí používat!

Video spolu s Jay Lenem komentuje také Franz von Holzhausen, hlavní designér Modelu S. Je tohle Model T dnešní doby?

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Počkejte ještě 3 roky a oni zlevní!!!!
Ze začátku je to vždycky drahé!!!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ircite to nebude Model T dnesni doby, protoze ten ste si mohli v roce 1915 koupit za 300$!! Ttehdy to byl trimesicni plat montera ve fordu. Na dnesni penize to mohlo byt nejakych 80tKc a za to nekoupite ani slusnou 5 let starou ojetinu.

A to přepočítáváte na platy našich montérů ve Škodovce? Není to trochu nesmysl?


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.