Test elektromobilu smart ED: Víkend první

Petr Soukup - 11 Červenec 2011

Koncem minulého týdne jsme přebrali od energetické společnosti E.ON jeden elektromobil smart ED k dlouhodobému testu. První víkend máme za sebou a malé autíčko nepřestává fascinovat nás ani kolemjdoucí.  
smart ED v barv8ch E.ONfoto: Hybrid.cz

Jen v málokterém autě strhnete tolik pozornosti jako v elektrickém smartu. Těžko říct, zda se lidé otáčí spíše za charakteristickým pískotem elektroniky, ultrakompaktními rozměry nebo výrazným barevným provedením.

Při převzetí mělo najeto pouhých 69 kilometrů, dalších 150 km jsme přidali v následujících dnech. Počínaje dneškem začínáme vést knihu jízd s evidencí množství energie potřebné k nabití.

smart ED v barvách E.ON

Chcete o smart Electric Drive vědět víc? Zeptejte se! Díky několikahodinovému školení přímo ve školicím středisku Mercedes-Benz a praktickým zkušenostem z testu bychom vám měli být schopni odpovědět i na ty nejzapeklitější dotazy.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kdy se bude prodávat?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Příští rok, zatím je pouze k pronajmutí.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station