POZVÁNKA: 6. mezinárodní sraz elektromobilů v ČR

Jan Horčík - 21 Červen 2012

Elektromobily srdečně zve všechny nadšence do elektromobilů a obecně elektrické mobility na už 6. mezinárodní sraz. Uskuteční se 7. července 2012 od 9 hodin ráno ve vesničce Sedlec-Prčice. K vidění budou mimo jiné Peugeot s rekordním dojezdem až 502 km, Nissan Leaf pana Kubiše nebo hybrid Fisker Karma.auto elektromobil mezinárodní sraz elektromobilů Občanské sdružení elektromobily Sedlec-Prčice 7. července

Dne 7. července se v Sedlec-Prčice uskuteční už 6. mezinárodní sraz elektromobilů. Doražte také!
foto: Občanské sdružení Elektromobily

Pořadatelé připravují také několik soutěží a nabádají, ať se účastníci nechají překvapit. Kromě Leafu a Fiskeru se zúčastní například také a možná přiletí i elektrické letadlo Martina Štěpánka ze společnosti Phoenix Air.

K vidění budou také rozličné . Občanské sdružení Elektromobily patří k nejstarším organizacím, které se u nás snaží propagovat elektromobilitu. Na oficiálních webových stránkách se doslova píše:

“Již od roku 1980 se sdružujeme, abychom se podělili o nové poznatky týkající se těchto skvělých vozítek a dobíjecích technologií, probírali nové trendy a někteří z nás dokonce stavěli vlastní elektromobily a vyhrávali s nimi na světových soutěžích! Vozidla na elektrický pohon(jednostopá i dvoustopá) už nejsou jen snem a brzy jistě vytlačí z cest zasloužilé, ale problematické „spalovače“.”

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ahoj, pojede někdo z Ostravy nebo okolí? Za podíl na cestovném bych se s někým rád svezl.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nikdy vstupné nebylo,takže ho nepředpokládám ani letos.
Ale kdo chce sponzorsky přispět,
ať se podívá na elektromobily-os.cz.
Proudu zdar,elektromobilitě zvlášť.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vstupne?! Na tyhle akci bych vybirani poplatku opravdu, ale opravdu necekal :-)))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nevíte kolik bude vstupné? Tedy pokud bude. Díky.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol