VIDEO: jak se jezdí v elektromobilu BMW i3

Jan Horčík - 23 Srpen 2012

Éterické od představuje chystaný ve značně futuristickém světle. Hádáme, že výrobní verze, která se má objevit už příští rok za cenu kolem 40 000 euro, se bude držet mnohem víc při zemi. Ale video je to pěkné, což o to!BMW i3 elektromobil

Elektromobil BMW i3, původně známý jako MegaCity, je primárně městské elektrické auto s max. výkonem 170 koní, a dojezdem 130 až 160 km
foto: BMW

BMW plánuje, že začne s prodejem aut po internetu - mezi prvními takto nabízenými mají být právě i3 a později . Ten bude stát přes 100 000 euro.

BMW i3 už nyní automobilka testuje ve Skandinávii. Objevila se také verze s range-extenderem, tedy i3 jako . Ten podle aktuálních informací ale byl pozastaven/zrušen.

Ostatně, spekulovalo se o zrušení všech elektrických aut BMW, ale to se naštěstí (zatím) nestalo. A doufáme, že ani nestane!

autobloggreen
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Jolinar

och, uzasne koncepcni video :D
no fakt jsem zvedavy co z te rady i nakonec vyleze :)

Mě také připadá trochu přitažené za vlasy. Hlavně rychlost nabíjení, tam má nabito za 10s. Zajímaly by mě skutečné parametry.

---

hariprasad


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.