Opel Ampera se předvedl v plné parádě britské policii

auto plug-in hybrid policejní Opel Ampera Vauxhall

Vauxhall, jak se v Británii říká značce , připravil aktuálně speciální akci pro britské policejní složky. Předvedl totiž policejní verzi plug-in hybridu . Podle automobilky by mohl být připraven pro nasazení do služby už v roce 2015.

Už tak technologicky nadupadná Ampera je v policejní verzi ještě doplněna o další displej a čtyři kamery
foto: Vauxhall

První otázka, která vás nejspíš napadne: proč až v roce 2015? Vždyť policejní Opel Ampera je prostě jen o policejní vymoženosti a gadgety doplněná… Opel Ampera. Přesně ta, kterou jsme aktuálně dva dny testovali (viz. první dojmy). Nezapomínejme také, že na rok 2015 už je slibována nová verze tandemu Volt/Ampera!

Policejní verze Ampery je například vybavena speciální kamerou pro rozpoznávání obličejů, která je přímo na národní policejní databázi. Navíc má čtyři externí kamery a speciální obrazovku na sluneční cloně, které nabídne policejním příslušníkům záplavu informací.

Hybrid.cz komentuje: Opel Ampera/Chevrolet Volt je podle našeho názoru ideální policejní auto. High-tech, výkonné, s výbornou akcelerací a navíc šetrné. Co víc si od auto určeného pro veřejnou službu přát.

tisková zpráva

5 komentářů u “Opel Ampera se předvedl v plné parádě britské policii”

  1. Proc ne… poldove stejne
    Proc ne… poldove stejne vetsinu casu kempi nekde schovani a meri rychlost, nebo se jen tak popojizdi pri ceste na obed… 😀 pro dalnicare to nebudou nejlepsi kary, ale pro mestsky poldy to bude dokonaly… Nejvic by ale plug-in hybridy a ciste elektricky kary vyuzili v New Yorku poldi a taxiky… misto jejich 4,8 litrovejch V8… 😀

Napsat komentář