Nissan Leaf v Německu k dispozici v taxi úpravě

Jan Horčík - 31 Leden 2013

zůstávají zatím ve světě raritou. V Mnichově a Kodani lze občas zahlédnout , v Shenzenu šetří prostředky BYD e6, v USA se Leafy jako taxi chystaly, ale nebyly schváleny. V nyní Nissan zdarma nabízí speciální úpravu Leafu pro služby taxi a půjčování aut.auto Nissan Leaf taxi Intax úprava

Nissan Leaf v úpravě pro taxislužbu
foto: Nissan/Intax

Oficiální taxi-úpravu elektromobilu Nissan Leaf pro Nissan zařídila společnost Intax z Oldenburgu. Pro případné zákazníky je zdarma. Obsahuje pochopitelně taxametr, rádio, taxi označení, centrální osvětlení, alarm a převlek do slonovinové barvy.

Speciální taxi úpravu představil Nissan už na evropském veletrhu Taximesse v Kolíně v listopadu 2012. Aktuálně se Nissan všemi prostředky snaží tuto verzi auta vyprodat. Např. v Británii zlevnil o 75 000 Kč.

Už během letošního jara se totiž začně také v Evropě prodávat nová verze elektromobilu Nissan Leaf. S lepší výbavou a vyšším dojezdem a předpokládáme, že i za nižší cenu.

Nissan, Taxi-heute.de
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

V Pekingu budou mít dotaci 19 000 USD (360 000CZK)na elektrické auto!!

marketplace.org/topics/business/chinese-firm-approved-buy-us-electric-car-battery-company

""Last week, amidst a public outcry over hazardous air pollution, the city of Beijing matched that sum resulting in a whopping $19,000 subsidy for people who buy electric cars.""

Obrázek uživatele Jan Horčík

Kdo se stane prvním elektromobilním emigrantem? :)

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Dokud tam budou cenzurovat internet, tak mě tam nedostanou. :)

---

Renault Kangoo II, kat.N1, 22kWh, výkon 44kW, r.v.2012, jen 1-f 3,6kW


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station