Cadillac představí svůj plug-in hybrid už příští rok

Jan Horčík - 03 Září 2012

Cadillac ELR, původně známý jako studie , je hybrid vycházející z modelu Chevrolet Volt (značka Cadillac taktéž patří pod General Motors). Nedávno byla potvrzena jeho výroba, výrobní verze bude představena na luxusní přehlídce Pebble Beach Concours d’Elegance příští rok.auto plug-in hybrid Cadillac ELR

Na prvních obrázcích vypadá Cadillac ELR podobně nebezpečně jako první studie Voltu. Výrobní verze byla ale nakonec o mnoho klidnější, tak uvidíme co se vyklube z ELR...
foto: Cadillac

Pohon plug-in hybridu Cadillac ELR bude založen na stejném pohonném systému, který najdeme v modelu Chevrolet Volt. Údajně ale nabídne ještě vyšší dojezd čistě na elektřinu (tedy ze současných 40-80 km až na řekněme 100 km?).

Prodej Cadillac ELR začne v , pak se rozšíří do Evropy a do Číny. Stát bude podle všeho méně než $57 400, což je cena elektromobilu Tesla Model S.

Značka Cadillac dnes podle magazínu LeftLane pracuje na více nových modelech než kdykoliv předtím ve své historii, takže se možná dočkáme i dalších překvapení.

Leftlane
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jo tak tomu se rika kara. Na ameriky moc nejsem, ale posledni dobou jsou vic nez zajimave. Ne jen ten cadillac. Dokazu si predstavit neco takoveho v moji garazi. : )


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?