VIDEO: test Tesla Model S v zimním Mnichově

Magazín NGM eAuto otestoval elektromobil Tesla Model S Performance, který se konečně objevil také v Evropě. Pro všechny němčinu-zvládající je zde video z testu na kterém si můžete auto prohlédnout ze všech úhlů, především ale ze sedadla řidiče.

Redaktoři magazínu NGM eAuto si zkouší elektromobil Tesla Model S v okolí zasněženého Mnichova, kde se nachází jedna z mála evropských poboček Tesla Motors
foto: NGM eAuto

Dnes už víme, že Tesla Model S je elektromobil, který není bez chyb. Ale nevadí nám to, protože je alespoň pořád co zlepšovat. Víme také, že s lehkostí ve sprintu poráží takové klasiky jako Dodge Viper SRT10 nebo Mercedes-Benz E63 AMG.

Ale co především: už je v Evropě. Otestovat si ho mohli v zasněženém okolí Mnichova redaktoři z magazínu NGM eAuto. A jak jinak, byli nadšeni. Tesla vyrábí 400 elektromobilů Model S týdně, a tak už si může dovolit některé z nich vozit do Evropy.

Cena elektromobilu Tesla Model S v Německu začíná na 72 000 euro. Dále také automobilka oznámila, že svá auta bude servisovat v Nizozemsku.

Facebook

One Comment on “VIDEO: test Tesla Model S v zimním Mnichově”

  1. Auto je krásne, ale páni z
    Auto je krásne, ale páni z magazínu NGM eAuto by si mohli našetriť na normálnu videokameru. Trapné roztrasené zábery z mobilu alebo s čím to točili na serióznosti moc nepridajú. Je to velmi smutné že takýto video grc dajú na internet a ešte sa pod to podpíšu.

Napsat komentář