Sanya Skypump – dobíjecí stanice, která čerpá energii z nebes

pro zažívají v poslední době obrovský rozmach. Výrobci se předhánějí v originálním vzhledu stanic či technickém řešení. Rovněž dnes si představíme novou designérsky vytříbenou stanici. Avšak ne jen tak ledajakou! Sanya Skypump, neboli „nebeská pumpa“, v sobě originálním způsobem kombinuje nabíječku pro , a solární lampu.
foto: Urban Green Energy

Nabíjecí stanice, či lépe systém, je společným dílem firem a GE Energy Industrial Solution. Americký gigant do projektu dodal svou nabíjecí stanici a UGE UGE-4K a .

Hlavním elementem celé je se svislou osou otáčení. Elektrárna UGE-4K využívá originální a patentem chráněnou technologii Dual-Axis Technology (DAT). Výhodou zvoleného řešení je tichý provoz, nízká hlučnost či dlouhá životnost.

Větrná turbína má maximální výkon 4 kW. Při optimálních podmínkách elektrárna za 6 hodin provozu vyrobí dostatek energie pro plné nabití baterií .

O vlastní se postará , která byla světu představena již před rokem. V Evropě jsme ji mohli vidět zhruba před měsícem na výstavě Power-Gen Europe v italském .

Jako bonus bude ke stanici připojena solární lampa. O se postarají výkonné 77W LED diody a o napájení o špičkovém výkonu 150 Wp.

Sanya Skypump najde uplatnění především na , odpočívadlech nebo při motelech. Pečlivě se také musí zvážit povětrnostní podmínky, aby elektrárna mohla plně využívat svou pokročilou větrnou turbínu.

Dva komentáře u “Sanya Skypump – dobíjecí stanice, která čerpá energii z nebes”

  1. Jako bonus bude ke stanici
    Jako bonus bude ke stanici připojena solární lampa. O osvětlení se postarají výkonné 77W LED diody a o napájení solární panel o špičkovém výkonu 150 Wp.= co to ma byt zase za kec? Solarni lampa???? WTF ???? ty ledky pochopim, ale ten solar ne, navic proc je psany napajeni pomoci solaru? to jako ty ledky sviti jen kdyz sviti slunko bez mracku? to moc nechapu

Napsat komentář