GE předvedla v Miláně módní nabíječku pro elektromobily

město je světoznámým centrem módy, stylu a luxusních obchodů. Právě z tohoto důvodu si společnost vybrala toto město pro předvedení své nové, designově laděné nabíjecí stanice WattStation. Dobíjecí zařízení bylo pro Evropu oficiálně uvedeno v úterý 7. června na výstavě Power-Gen Europe.   

foto: geindustrial.com

WattStation nejenže luxusně vypadá a můžete si jej zakoupit v několika různých barvách, ale další jeho velkou předností je, že zkracuje nabíjecí čas. Z průměrných osmi hodin na zhruba jednu hodinu redukuje nabíjení 24kWh , která je použita např. u .

Nová je totiž vybavena specializovaným zařízením a konektory, díky kterým může nabíječka využívat vyšších napětí a proudů.

bude k dispozici ve dvou verzích. První bude volně stojící stanice určená pro použití především v ulicích měst nebo v podnicích a druhá varianta se bude montovat na zdi garáží . Uživatelsky příjemný design vyjde vstříc i budoucím technickým vylepšením, jako je třeba on-line fakturace.

je možné označit za dobrý, když nová technologie vstoupí do našeho života a udělá ho jednodušší, hezčí a zdravější,“ řekl známý průmyslový návrhář Yves Behar.

Společnost je horlivým propagátorem . V loňském roce firma oznámila svůj záměr do konce roku nakoupit 25 000 , které budou využívány pro služební účely a také budou pronajímány firemním zákazníkům.

„GE přináší na evropský trh pro domácí i komerční využití. Tyto snadno použitelné, flexibilní a elegantní zařízení napomohou k tomu, aby se vozidla na elektrický pohon stala každodenní realitou,“ řekl generální ředitel divize GE Energy Industrial Solutions Todd Johnstone.

tisková zpráva

Napsat komentář