Prodáno 928 kusů Chevroletu Volt, vše podle plánu

Chevrolet Volt

Automobilka prodala během února 2011 celkem 281 kusů . Může to vypadá jako málo, ve skutečnosti jde ale vše přesně podle plánu.   


Když magazín Autobloggreen přišel se zprávou o tom kolik se v prvních měsících nového roku prodává a , vyvolalo to obrovské množství reakcí. Často rozhořčených a skeptických.

Jenže tihle čtenáři většinou postrádají potřebný kontext k tomu aby mohli soudit zda jsou tato zdánlivě nízká čísla špatná či dobrá.

Automobilka General Motors si obrovského zájmu a vlastně i nechtěné negativní reklamy (vycházející z nízkých čísel prodejnosti) samozřejmě všimla a slouží jí ke cti, že se rozhodla jasně reagovat.

General Motors si od začátku dali za cíl prodat v roce 2011 celkem 10 000 kusů Chevroletu Volt. Do konce února přitom stihla vyrobit už 1800 kusů z čehož zmíněných 925 bylo již prodáno.

Výroba se bude průběžně každý měsíc navyšovat. Ale především se bude rozšiřovat počet států i dealerů kteří Volt prodávají. A s tím by měl stoupat i počet prodaných kusů.

Zásadní zvýšení se očekává zejména po odstartování prodeje v pobřežních, tedy nejbohatších státech unie. Výrazného zvýšení prodejů by se tak Volt mohl dočkat už během letošního května.

Ovšem teprve na konci letošního roku se bude prodávat ve všech 50 státech USA.

GM

Dva komentáře u “Prodáno 928 kusů Chevroletu Volt, vše podle plánu”

Napsat komentář