Opel Ampera se bude půjčovat v síti Europcar

Německý automobilový výrobce dnes oznámil, že uzavřel partnerství se sítí autopůjčoven Europcar. Díky tomu bude možné si v brzké době po celé zapůjčit plug-in hybrid Opel Ampera. První země kde si Amperu budou lidé moci pronajmout bude od listopadu letošního roku podle očekávání , které ještě letos budou následovat a  

foto: opel-ampera.com

V příštím roce se pak rozšíří půjčování Opelu Ampery i do dalších evropských zemí jakými jsou , , , , a snad se dočkáme i u nás.

Pokud bude mít klient o půjčení Ampery zájem, měl by si rezervovat čtvrthodinku na seznámení se s funkcemi a ovládáním vozu. Vyškolení zaměstnanci Europcaru podají zákazníkům detailní informace o používání , nebo nabíjení baterií.

Navíc zákazníci dostanou užitečné rady ohledně energeticky efektivní jízdy s využitím energie uložené v a jejich opětovné dobíjení vlivem . Zákazníci budou mít rovněž možnost zpětné vazby skrze diskusní fóra na internetu a dotazníky.

Není na škodu připomenout, že plug-in hybrid je schopen s plnou nádrží ujet vzdálenost přesahující 500 km, přičemž prvních 40 až 80 km je možné ujet v čistě elektrickém režimu. Dobití 16kWh lze provést prostřednictvím běžné 220V elektrické zástrčky za přibližně tři hodiny.

jsou jedním z nejlepších řešení vedoucích ke splnění energetických a ekologických cílů. Skutečnost, že se Europcar chystá zahájit půjčování Opelu Ampera je dalším důkazem, že náš elektrický s prodlouženým dojezdem je zcela vhodný pro každodenní používání,“ řekl evropský viceprezident prodeje a marketingu v Opelu, Alain Visser.

Napsat komentář