Škoda nové logo odhalí na autosalonu v Ženevě

Jan Horčík - 23 Leden 2011

bude mít nové logo. To už víme delší dobu, před pár týdny zpráva proběhla tuzemskými on-line médii, Hybrid.cz nevyjímaje. S největší pravděpodobností šlo o kachnu. Definitivní podobu nového loga odhalí Škoda v březnu na .   
Škoda auto nové logo

Stalo se to koncem listopadu. Magazín přinesl zprávu, že automobilka Škoda Auto bude měnit logo. Přiložen byl také obrázek označovaný za "jednu z možných variant nového loga", kterou serveru zaslal čtenář (ve skutečnosti nejspíš zaměstnanec Škodovky).

Několik dalších serverů zprávu přebralo víceméně v původním znění, nicméně zásadní fabulace rozjel podle skvělé studie Tibora Băsescu v magazínu Marketing Journal server . Postupně se začíná spekulovat třeba i nad tím, že Škoda bude vyrábět sportovnější auta a nové logo má zvýraznit příslušnost ke koncernu .

Kde je pravda se dozvíme 1. března na tiskového konference Škoda Auto na autosalonu v Ženevě. Informaci na setkání se zástupci tisku potvrdil mluvčí automobilky Peik von Bestenbostel. Ten zároveň dodal, že původní logo kolující internet byla skutečně víceméně kachna.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

logo divný ježek ?? proč??

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

logo skodovky nemusi zduraznovat prislusnost ke koncernu WV .. to nemaji nemci ani zapotrebi. Jsou radi ze maji dalsi marketingove lakadlo v podobe uspesne znacky, proc by se ji zbavovali. Zdurazneni prislusnosti k cemukoliv jeji prodeje nijak nezvedne a o prodeje jde prece vzdy v prvni rade, znacka by tim pouze ztratila svou unikatnost, stala by se jen jakymsi priveskem a prodeje by sly dolu stejne jako renome. To nema VW vubec za potrebi takze o zadne zduraznovani prislusnosti urcite nepujde. Spis bych tipnul ze chteji to asymetricke logo ktere preci jen vedle takoveho citroenu :-) zrovna nedoprava designerum, udelat vice designer friendly :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Něco tak hnusného tu ještě nebylo, snad tahle varianta neprojde.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Fuj! Oni ten okřídlený šíp prostě zdeformovali!
proč?!


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station