100 předobjednávek na elektromobily Renault z Nizozemska

Jan Horčík - 08 Listopad 2010

Nizozemská společnost Athlon Car Lease si u francouzské automobilky předobjednala 100 . Dohoda zahrnuje příslib zakoupení 65 kusů a 35 kusů sedanu   

elektrická dodávka Renault Kangoo Express Z.E.

elektrická dodávka Renault Kangoo Express Z.E. elektrická dodávka Renault Kangoo Express Z.E. elektrická dodávka Renault Kangoo Express Z.E.

pak budou poskytnuta do společnosti Rabobank. Hans Blink, prezident Athlonu, vysvětluje, proč zvolili právě elektromobily Renault:

"Naše volba pracovat s Renaultem je dána konkurenceschopností jejich nabídky a důvěry v globální strategii této automobilky pro . Elektrická auta Renault doplňují současná řešení mobility pro zákazníky, kteří se zajímají o svůj vliv na a snaží se snížit celkové emise svých flotil."

Elektromobil Kangoo Express ZE je lehký s kolem 150 km. Renault Fluence ZE je elektrické . Francouzská automobilka však chystá ještě další dva elektrické modely, a to (dvoumístný mezi a ) a , kompaktní moderní .

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.