Energie pro elektromobily na rok zdarma

Společnost Nano Energies a magazín Hybrid.cz připravily pro současné i budoucí vyznavače elektrické osobní dopravy zajímavou akci. Mohou se jí zúčastnit všichni majitelé , , a dalších elektrických dopravních prostředků v celé .   

foto: Nano Energies

Věrna své filozofii podpory alternativ nejen ve způsobech výroby energie představuje společnost Nano Energies akci na podporu ekologických způsobů osobní dopravy. Nabízí proto nyní v slevu z ročního vyúčtování spotřeby pro majitele , , a dalších elektrických dopravních prostředků.

Pokud jste již majitelem nebo si hodláte zakoupit jakýkoliv dopravní prostředek poháněný elektromotorem a následně se stanete odběratelem zelené elektřiny od Nano Energies, získáte bonus v hodnotě 500 Kč na nabíjení baterie.

Při jízdách za prací nebo zábavou, které byste jinak absolvovali automobilem, tak přispějete ke snížení emisí CO2 za výhodných podmínek. Nabídka není časově omezena, sleva se vztahuje na první roční vyúčtování spotřeby elektřiny.

Zároveň Nano Energies nabízí touto cestou všem prodejcům elektromobilů, elektroskútrů a elektrokol možnost stát se partnery této akce a prezentovat ji na svých prodejnách či internetových stránkách.

Nano Energies je na českém energetickém trhu jediným dodavatelem elektřiny výhradně z obnovitelných zdrojů. Vykupuje přebytky od malých výrobců a dodává je domácnostem i firmám v celé České republice za nejnižší ceny. Dodavateli Nano Energies jsou a , u nichž firma upřednostňuje umístěné na střechách domů či průmyslových hal.

Elektromobilita je zejméně v těchto dnech ještě aktuální díky stávce odborářů. Tentokrát už neplatí okřídlené „ stojí, jedou“. Poprvé v historii se dá říct „auta stojí, vlaky stojí, pouze kola jedou“. Buďte připraveni, až se to stane příště…

tisková zpráva

Napsat komentář