Autosalon Ženeva 2013: Toyota ukáže koncept i-ROAD

Portfolio automobilky Toyota na letošním ženevském autosalonu ukazuje na pokračující úspěchy filozofie „vždy vyrábět lepší auta“. Firma představí vše od plně hybridních vozů přes sportovní auta a uvedení čtvrté generace průkopnického modelu SUV, až po nahlédnutí do budoucnosti osobní mobility ve městech skrze koncept i-ROAD.

Kombík Toyota Auris Touring Sports se na autosalonu Ženeva 2013 objeví velmi pravděpodobně také jako hybrid
foto: Toyota

Toyota Auris Touring Sports

Po předpremiéře na autosalonu v Paříži se ve světové premiéře objeví na letošním ženevském autosalonu model Auris Touring Sports. Budou oznámeny i kompletní technické specifikace, rozměry a údaje o výkonech.

Nové kombi Auris Touring Sports spojuje všestrannost a dynamický design se skvělou přepravní kapacitou a technologií plně hybridního pohonu, která je v dané třídě jedinečná.

Model by se tak měl stát novým etalonem v segmentu kombi nižší střední třídy. Premiéru nového modelu Auris Touring Sports bude doprovázet jedna designová studie – Auris Touring Sports ´Black´.

Toyota Auris Touring Sports se na 2013 velmi pravděpodobně objeví také jako hybrid.

Toyota RAV4

Čtvrtá generace modelu Toyota RAV4, která se poprvé představí v rámci evropských autosalonů, staví na průkopnické tradici a nyní klade větší důraz na rodinné využití ze strany zájemců o vůz této kategorie, ovšem bez kompromisů v základních atributech tohoto modelu.

Nová RAV4 nabízí výrazné stylistické provedení, kultivovaný design interiéru prémiové kvality, hospodárnější provoz a další vylepšení soustavy stálého pohonu všech kol v zájmu ještě většího požitku z jízdy. Premiéru nové Toyoty RAV4 podpoří dvě designové studie – RAV4 ‘Premium’ a RAV4 ‘Adventure’.

Jsme zvědaví, zda se i v Evropě představí elektrické SUV Toyota RAV4 EV vyvinuté ve spolupráci s Tesla Motors a dostupné zatím pouze v Kalifornii.

Koncept FT-86 Open

Koncept Toyota FT-86 Open s otevřenou karoserií je atraktivním předobrazem možné budoucí varianty mnohokrát oceněného sportovního modelu GT86. Koncept byl vytvořen s cílem zjistit reakce možných zájemců v době, kdy probíhají technická hodnocení prototypu. FT-86 Open opět ukazuje cestu, jak posunout potěšení z jízdy na další, ještě vyšší úroveň.

auto Toyota i Road koncept

foto: Toyota

Toyota i-ROAD

Toyota i-ROAD je kompaktní koncept z kategorie osobní mobility, umožňující zábavnou, rychlou a hospodárnou přepravu dvojice osob po městě, bez produkce škodlivých emisí.

tisková zpráva

One Comment on “Autosalon Ženeva 2013: Toyota ukáže koncept i-ROAD”

Napsat komentář