Autosalon Ženeva 2013: Toyota ukáže koncept i-ROAD

auto autosalon Ženeva hybrid Toyota Auris Touring Sports

Portfolio automobilky Toyota na letošním ženevském autosalonu ukazuje na pokračující úspěchy filozofie „vždy vyrábět lepší auta“. Firma představí vše od plně hybridních vozů přes sportovní auta a uvedení čtvrté generace průkopnického modelu SUV, až po nahlédnutí do budoucnosti osobní mobility ve městech skrze koncept i-ROAD.

Kombík Toyota Auris Touring Sports se na autosalonu Ženeva 2013 objeví velmi pravděpodobně také jako hybrid
foto: Toyota

Toyota Auris Touring Sports

Po předpremiéře na autosalonu v Paříži se ve světové premiéře objeví na letošním ženevském autosalonu model Auris Touring Sports. Budou oznámeny i kompletní technické specifikace, rozměry a údaje o výkonech.

Nové kombi Auris Touring Sports spojuje všestrannost a dynamický design se skvělou přepravní kapacitou a technologií plně hybridního pohonu, která je v dané třídě jedinečná.

Model by se tak měl stát novým etalonem v segmentu kombi nižší střední třídy. Premiéru nového modelu Auris Touring Sports bude doprovázet jedna designová studie – Auris Touring Sports ´Black´.

Toyota Auris Touring Sports se na 2013 velmi pravděpodobně objeví také jako hybrid.

Toyota RAV4

Čtvrtá generace modelu Toyota RAV4, která se poprvé představí v rámci evropských autosalonů, staví na průkopnické tradici a nyní klade větší důraz na rodinné využití ze strany zájemců o vůz této kategorie, ovšem bez kompromisů v základních atributech tohoto modelu.

Nová RAV4 nabízí výrazné stylistické provedení, kultivovaný design interiéru prémiové kvality, hospodárnější provoz a další vylepšení soustavy stálého pohonu všech kol v zájmu ještě většího požitku z jízdy. Premiéru nové Toyoty RAV4 podpoří dvě designové studie – RAV4 ‘Premium’ a RAV4 ‘Adventure’.

Jsme zvědaví, zda se i v Evropě představí elektrické SUV Toyota RAV4 EV vyvinuté ve spolupráci s Tesla Motors a dostupné zatím pouze v Kalifornii.

Koncept FT-86 Open

Koncept Toyota FT-86 Open s otevřenou karoserií je atraktivním předobrazem možné budoucí varianty mnohokrát oceněného sportovního modelu GT86. Koncept byl vytvořen s cílem zjistit reakce možných zájemců v době, kdy probíhají technická hodnocení prototypu. FT-86 Open opět ukazuje cestu, jak posunout potěšení z jízdy na další, ještě vyšší úroveň.

auto Toyota i Road koncept

foto: Toyota

Toyota i-ROAD

Toyota i-ROAD je kompaktní koncept z kategorie osobní mobility, umožňující zábavnou, rychlou a hospodárnou přepravu dvojice osob po městě, bez produkce škodlivých emisí.

tisková zpráva

Jeden komentář u “Autosalon Ženeva 2013: Toyota ukáže koncept i-ROAD”

Napsat komentář