Tesla expanduje do Jižní Koreje

Jan Horčík - 01 Září 2016

Tesla je v Číně, Austrálii, Japonsku. Jižní Korea zatím chyběla. Před týdnem se tam ale otevřely předobjednávky a automobilka už chystá první obchod a 25 nabíjecích stanic.auto Tesla Store Jižní Korea

Obří nové obchodní centrum Starfield Hanam si připisuje hned několik architektonických rekordů - jde například o jedno z největších OC v jedné budově.
foto: Shinsegae/Electrek.co

První obchod Tesla Store v Jižní Koreji bude v novém obchodním centru Starfield Hanam. To se bude otevírat příští týden, ale pravidelný provoz začne až za několik týdnů. Jde o jedno z největších obchodních center v zemi.

Prvních 25 nabíjecích stanic Tesla v Jižní Koreji nebude, jak by se dalo čekat, typu Tesla Supercharger, nýbrž "pouze" Destination Charger. Objeví se u dalších podniků stejné skupiny Shinsegae, která vlastní i nové obchodní centrum (Chosun Hotels, Starbucks Korea).

Jižní Korea je 11. největší automobilový trh světa. Pochopitelně se tam ponejvíce prodávají domácí značky Hyundai a , nicméně nabídka elektromobilů je překvapivě stále velmi omezená a premiová značka typu Tesla by tam mohla získat zajímavou pozici.

Elektromobil Tesla Model S se tam začne dodávat od začátku roku 2017, Tesla Model X pak v průběhu příštího roku.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Vasek e-UP

HYUNDAI IONIQ - dojezd asi opravdu při běžné jízdě přes 200km.více - https://www.youtube.com/watch?v=VTu3FM4siJU

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jen ta zverejnena cena 34-37tis Euro je safra dost.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

tj stejne jako napr E-golf nebo leaf ne?

Obrázek uživatele Kuk

Off CNG
A je to tady, VW už konečně milostivě svolává své explodujíci CNG Tourany a jíná vozítka aby jim vyměnil jejich prorezávající nádrže/tlakový lahve! Konečné se velký vezír chytl za nos.
http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/vw-svolava-do-servisu-pres-tricet-tisic-vozu-s-pohonem-na-zemni-plyn-1318070

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

+1 :)))) konecne se konzerva uráčila, dobry

200 Bar je prostě 200 atmosfér metanu a to je pořádná metací šlupka ;))


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?