Solární parkoviště pro Chevrolet Volt + VIDEO

Jan Horčík - 30 Listopad 2010

Automobilka vybudovala u své Detroit-Hamtramck, kde vyrábí , malé . Stříška je pokryta s celkovým výkonem 18,2 kW. K dispozici je 10 .   
General Motors - Chevrolet Volt solární parkoviště

Malé solární je určeno především pro zaměstnance továrny a její návštěvníky, kteří si chtějí dobít svůj Chevrolet Volt. Zaměstnanci dostávají samozřejmě nabídky na zvýhodněnou koupi , které sami vyrábějí.

K dispozici je dvanáct parkovacích míst, celkem deset aut je možné dobíjet najednou ze 240V dobíjecích stanic Voltec. Pokud je slunečný den, ze může proudit až do šesti aut.

Už brzy by ale mělo být možné dobíjet z také zbylá čtyři zaparkovaná auta při plném obsazení. General Motors totiž na dnes už nevyužívaném sedmiakrovém kousku postaví půlmegawattovou .

Ta bude dodávat především samotné továrně. Plug-in hybridy Chevrolet Volt tak nejenže budou moct jezdit na obnovitelnou energii slunce, ale navíc s její pomocí budou také vyráběny.

Zpět na HybridPřidat komentář

http://www.energia.sk/clanok/motorove-paliva/v-kosiciach-stoji-prva-nabijacia-stanica-pre-elektromobily/1499/


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station