Autosalon Tokyo: Mitsubishi iMiEV Cargo - elektromobil pro firmy

Jan Horčík - 02 Říjen 2009

Autosalon Tokyo se blíží a Mitsubishi si pro svou domovinu připravilo 16 nových automobilů. V současné době už v Japonsku mají zákazníci možnost si předobjednat elektromobil Mitsubishi i-MiEV, jehož dodávky prvním zájemcům začnou v dubnu 2010. Koncem příštího roku zároveň slibuje to samé evropský Peugeot, dokonče i v ČR.
Mitsubishi iMiEV Cargo
V Tokyu ovšem Mitsubishi Motors předvádějí dva další koncepty elektroaut s i-MiEV v názvu. Užitkový elektromobil Mitsubishi iMiEV Cargo je založen na stejném podvozku a elektrickém pohonu jako iMiEV pro osobní dopravu. Prozatím se jedná pouze o koncept určený především pro přepravu menších nákladů, vejdou se do něj dva lidé.

Bohužel, bližší informace zatím nejsou k dispozici. Zato Mitsubishi nabízí přehlednou tabulku s rozměry vozu - délka 3395 mm, šířka 1475 mm, výška 1860 mm a rozvor 2550 mm. Elektromotor má výkon 47 kW a maximální dojezd je 160 km. Pro firmy jako dělané! Nevidíme důvod, proč by se Mitsubishi iMiEV Cargo nemohl brzy přehoupnout z fáze konceptu do výrobního modelu.

Mitsubishi iMiEV Cargo Mitsubishi iMiEV Cargo Mitsubishi iMiEV Cargo
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No tady to, co pán doporučuje - Peugeot iON, nebo Citroen, je názorná ukázka toho, že "nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci" dojezd 80 Km na plné nabití (což není optimální, nabíjet do "plna") je zcela k smíchu, inu jako všechna francouzká auta. Chlastají zkvašené hrozny už k snídani a potom to tak dopadne. :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dobrý den moc se mi líbí auta na elektropohin, ceny jsou ale dost vysoko, pokud máte nejaké druhy levnější než pul. mega, napište typy a kde se dají pořídit., ráda bych vedela, kde se dá dobíjet a zda bych Vám třeba mohla delat reklamu s autem v jižních Čechách samozzdřejmě jako třeba Váš zamestnanec. Dekuji s pozdravem Dvořáková R.

Obrázek uživatele ozana

CITROEN C – ZERO nebo Peugeot iOn
Cena: 390 750 Kč (468 900 Kč vč. DPH)
http://www.wave-promotion.cz/prodej-vozu/

autobazary, třeba
http://auta.yauto.cz/peugeot-ion-elektromobil-puvodcr-2150975.html
293 388,- Kč bez DPH
najeto 24 931 km

http://www.tipcars.com/

nebo
http://www.mobile.de.

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil