Tesla spouští i v Česku dynamické řízení spotřeby svých domácích nabíječek

Díky dynamickému řízení spotřeby lze výkon domácí nabíječky Tesla Wall Connector automaticky upravovat na základě stávajícího zatížení domácnosti, což umožňuje rychlejší nabíjení jakéhokoli elektromobilu v době, kdy se nepoužívají domácí spotřebiče.

Tato nová funkce zajistí efektivnější nabíjení pro elektromobilů Tesla i dalších, a to podle dostupného výkonu v reálném čase.

Novinka doplňuje dvě již dostupné funkce správy napájení: statická správa napájení – která umožňuje ruční nastavení napájení během uvádění do provozu tak, aby vyhovovalo jakémukoli elektrickému napájení dostupnému na místě .

Group Power Management je skupinové řízení napájení, která umožňuje spojit nabíječky Tesla Wall Connector dohromady a automaticky upravit jejich výkon v rámci skupiny.

Majitelé domácích nabíječek Tesla, kteří chtějí využívat výhod dynamického řízení spotřeby, si musí zakoupit a nainstalovat dynamický měřič spotřeby, který se prodává samostatně prostřednictvím certifikovaných montérů Tesla.

zdroj: Tesla

4 Comments on “Tesla spouští i v Česku dynamické řízení spotřeby svých domácích nabíječek”

    1. presne tak dlouho jak u cezu cekam na navyseni prikonu, ktery je ze zakona pul roku a uz jsou to roky a roky..

      jinak totez uz dlouhy roky umi controler na stegen.com za 150 euro a k tomu bizu za desitky eur. Dokonce to zvlada i vic nabijecek najednou a to uz opet roky. Instalace na din listu pro blbce. Ale neni to Muskovina tak po tom nestekne pes…

Napsat komentář