GM pracuje na robotickém Chevroletu Volt

Jan Horčík - 02 Říjen 2015

Americká automobilka General Motors (GM) velmi nenápadně oznámila, že koncem příštího roku ve svém Technickém centru ve Warrenu spustí flotilu robotických plug-in hybridů Chevrolet Volt.auto General Motors Warren technické centrum

Rozsáhlý areál Technického centra Warren automobilky General Motors
foto: General Motors

Automobilka General Motors už během tohoto měsíce na vybraných trzích uvede nový Chevrolet Volt s až 85km dojezdem pouze na elektřinu.

Na novou verzi oblíbeného amerického plug-in hybridu řada Američanů netrpělivě čeká. Automobilka už dokonce na nový Volt spustila televizní reklamní kampaň. A kromě toho tiše oznámila, že koncem příštího roku ve svém Technickém centru ve Warrenu spustí flotilu robotických verzí Chevroletu Volt 2017.

Tamní zaměstnanci dostanou možnost si auto objednat přes speciální aplikaci. General Motors se tak přidá ke světovým automobilkám jako je Nissan, Tesla Motors, Toyota, Volvo nebo firmám typu Google a Apple, kteří všichni na robotických autech pracují.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Proč spustili reklamní kampaň, když na to auto čeká řada Američanů? Jestli je na můj výrobek řada tak místo abych dělal reklamu tak začnu vyrábět.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

šmarja co je to tak najednou popadlo !? :))))))


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station