Polsko vkročilo do víru elektromobility

Lídr v oblasti elektrické mobility v sousedním , společnost e+, zahájila projekt na výstavbu rozsáhlé infrastruktury pro a poskytování balíku komplexních služeb potřebných pro bezproblémové využívání elektrických . Občané sousedního státu tak brzy budou moci využívat výhod bezemisní dopravy naplno.  

foto: electricmobility.pl

Firma e+ je první společností svého druhu na polském trhu, která poskytuje zákazníkům sadu služeb. Hlavním akcionářem je přední polská soukromá energetická společnost Polenergia SA. Ta se spojila s menšinovým partnerem, firmou Alva Technologies, která poskytuje a softwarovéh řešení pro správu sítí.

Společnost e+ představila svůj balíček služeb podporující elektromobilitu médiím a VIP zákazníkům na impozantní akci konané v Polsku minulý týden. Součástí balíčku je , údržba, pojištění, asistenční služby, instalace nabíječek na přání zákazníka a jiné doplňkové služby.

Navíc při této příležitosti e+ prezentovala 12 dobíjecích stanic umístěných ve čtyřech nákupních centrech ve . Do konce roku plánuje společnost e+ ve 14 největších polských městech nainstalovat 300 .

Alva Technologies přispěje k dílu mimo jiné i poskytováním kompletní podpory zákazníkům přes pokročilé webové rozhraní. Operační středisko firmy tak může variabilně reagovat na požadavky jednotlivých uživatelů.

„Jsem velmi hrdý na naše partnerství se společností Polenergia a věřím, že to na čem společně pracujeme může být inspirací i pro ostatní. Náš závazek vůči má velkou hodnotu pro polské zákazníky,“ řekl Omer Zimmer, generální ředitel společnosti Alva Technologies.

Ústřední motto společnosti e+ „pojďme dělat revoluci“ svědčí o velkých ambicích, tak uvidíme.

One Comment on “Polsko vkročilo do víru elektromobility”

  1. Som zvedavy, ako dlho vydrzi
    Som zvedavy, ako dlho vydrzi automobilkam nadsenie z verejnych dobijacich stanic. Mozno by bol rozumny kompromis v bateriach, z ktorych je jedna cast v aute dobijatelna a druha cast vymenitelna. Ak by chcel clovek jazdit dlhsiu dobu, tak si dobije cele auto a ak mu staci kratsi dojazd, tak len vymeni vymenitelnu cast bateii, ktora by bola pre vsetky auta rovnaka.

Napsat komentář