Volvo V60 vzorem pro nový plug-in hybrid na rok 2012

Jan Horčík - 21 Říjen 2010

Na potvrdil šéf automobilky Stefan Jacoby že v roce 2012 uvede na trh do zásuvky. by měl nabídnout emise kolem 50 g/km. Jeho základem bude model Volvo V60.   
Volvo V60 plug-in hybrid - takhle nějak bude vypadat

Šéf švédské automobilky, kterou nedávno koupil čínský holding Zhejiang Geely, se o novém plug-in hybridu rozpovídal pro švédský ekonomický magazín Dagens Industri (DI).

Volvo začalo spolupracovat na vývoji plug-in hybridu s tamní energetickou společností už v lednu 2007. byly postaveny na modelu . Nové bude mít dostatečně velkou na to, aby zvládlo ujet až 50 km čistě v elektrickém módu.

Vyrovná se tak např. z produkce americké automobilky , který však přijde na trh už během listopadu a prosince 2010. Dobití v případě Volva bude trvat zhruba pět hodin.

Během příštího roku se údajně na objeví také testovací modely plug-in hybridní verze . Tento model už Volvo ohlásilo také v elektrické verzi a my měli možnost nedávno otestovat verzi Volvo C30 1.6d DRIVe.

TradingMarkets
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ono sa všetci budú snažiť s niečím vyrovnať. Pre zákazníka je to dobrá správa - ceny pôjdu dole!!!
Ale nateraz postačí nafťák s variabilným časovaním, štar-tstop systémom a regeneráciou pri brzdení....


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?