Ford představí plně elektrickou dodávku Transit v roce 2023

Jan Horčík - 04 Prosinec 2019

Do čtyř let chce mít Ford na trhu plně elektrický Ford Transit. Vyrábět se má v továrně v Kansas City, Missouri.auto Ford Transit

Ford Transit se v Evropě stal synonymem pro dodávku.
foto: Ford

Ford se naplno pustil do elektrifikace. Musí, protože jinak ho nečeká příliš slavná budoucnost. Vše je součástí rozsáhlé restrukturalizace.

Ford také uzavřel úzkou spolupráci s automobilkou Volkswagen, která s ním bude sdílet svou platformu MEB.

Na rok 2022 potvrdil plně elektrický pick-up Ford F-150. A představil také plně elektrické SUV Ford Mustang Mach-E.

Dnes už je Transit k dispozici jako plug-in hybrid s dojezdem na elektřinu až 56 km. Transit patří zejména v Evropě k dlouhodobě nejpopulárnějším užitkovým vozům.

I proto je s podivem, že - podle zatím neoficiálních informací - s plně elektrickou verzí cílí až na rok 2023. Mezitím se chystá Rivian, do kterého Ford investoval půl miliardy dolarů, vyrobit 100 000 dodávek pro Amazon.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

Tak brzo? Proboha jen ať nepřepálej začátek. :)))))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Představení 2023 - a není to moc brzy Antone Pavloviči ?

predpokladam ze v 2023 se predstavi dalsi generace Tranzita

Kupte si EVC kdyz se nemuzete dockat.

---

Jsem elektrorealista. BEV je koncept mobility vhodny mozna pro 20% motoristu. Pocitam se sobecky mezi ne. Omlouvam se planete za to.

To víš, tlačí na pilu, aby jim náhodou neujel vlak :D

---

30 tis km elektricky od roku 2018

Mě by zajímalo, kdy bude I.D. Buzz

Obrázek uživatele Franta Koudelka STS CHvojkovice Brod

no to je dost Fordka že tě StreetScooter Germany donutil ;)) doufám jen že ještě dřív piráti povinně fpražský díře nařídí zákaz dízlprasečího rozvozu, pekaři, cukráři, spedice, pošta, zásobování, multikáry apod... aby si dřív vydělal německý poctivý StreetScooter víc než dotažená donucená fordka ;))

https://kcc-hho.webnode.cz/elektromobil/dp-streetscooter/

---

Za klima/Sněhuláky/GRÉTU/GrínDojčUWH/EX-REB/TESLU a BD ;) ČEZKO země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;) Zpátečníky Zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by DEBYL ;) 1.liga MISTŘI: Kuk/Saman/Švarc 5.kolona ROPÁCI: runner42

OT: Dle SDA Škoda prodala za listopad 19 kusů CitigoE iV (jedno je dokonce již na sAuto) a 53 Superbů PHEV! Příští rok bude hodně zajímavý :)

Zatím dodávají pouze dealerům....

Jinými slovy, nemáme nic.

---

Elektromobil Peugeot Ion sdílený se sousedy od 7/2018, najeto 99000 tis. km.
Hyundai Kona electric najeto 87 tis. km.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.