Chevrolet Volt půjde na vývoz, výroba se zvýší

přeruší začátkem června na čtyři týdny výrobu v . Tam, kde se vyrábí . Důvod je prostý: modernizace a rozšíření výroby. bude od konce roku konečně v prodeji v celých a navíc se chystá také vývoz do pod značkou .   
foto: General Motors

Už dnes je obtížné ve Chevrolet Volt sehnat, během dalších tří měsíců se zásoby ještě ztenčí. Cílem je vyprodat modelovou řadu Voltu roku 2011. To nebude problém, zájem je značný.

General Motors si na omezené výrobě několika tisíc kusů Chevy Voltu 2011 odzkoušeli vše, co potřebovali – výrobní proces, dodávky subdodavatelů, přijetí auta odbornou i neodbornou veřejností. Vše dopadlo velmi dobře, a tak není divu, že se teď automobilka chystá výrobu rozšířit.

Chevrolet Volt Chevrolet Volt Chevrolet Volt

Plug-in hybrid (neboli ) byl od konce minulého roku k dispozici pouze na trzích ve státech , , Connecticut, Maryland, , , , Virginie a Od konce letošního roku se začne prodávat také v Evropě (jako Opel Ampera), a v .

Kapacita letošní roční výroby proto vzroste na 16 000 kusů, příští rok už by se mělo vyrobit 60 000 kusů. Z toho 45 000 se má prodat na domácím trhu v USA. Navíc se začne vyrábět verze Voltu pro , která by mohla doznat některých menších vylepšení.

Napsat komentář