Autosalon Brno 2011: ŠKODA představí designový koncept VisionD

Jan Horčík - 27 Květen 2011

Stánek značky na letošním své návštěvníky přivítá řadou národních premiér. Největším lákadlem bude česká výstavní premiéra designového konceptu VisionD. Produktové novinky modelového jsou k vidění na kompletní produktové paletě sériových modelů. Od 4. do 9. června je brněnské výstaviště určeno všem příznivcům automobilů; stejně jako loni mají návštěvníci, kteří se prokáží klíčkem od vozu ŠKODA, v sobotu 4. června vstup zdarma.   
Škoda nové logologo: Škoda Auto

Designový koncept VisionD nechává nahlédnout do budoucnosti tvarů automobilů ŠKODA. Designová studie upoutá jasně definovanými a precizními tvary vytvořenými s velkou pečlivostí a pozorností k detailu.

, které je na designové studii k vidění a které bude již v průběhu roku 2012 zdobit nové modely značky, má jasnější strukturu a působí hodnotněji. Ekonomické cíle, které si automobilka stanovila, vyžadují novou orientaci a použití moderních stylistických prvků a nejaktuálnější techniky je pak logickým krokem.

Svěží vítr do plachet modelové nabídky přinášejí vedle novinek modelového roku 2012 dvoubarevné modely a „Bicolour“ s odlišným lakováním střechy.

Českou výstavní premiéru rovněž zažije sportovně laděná speciální edice , který odkazuje na úspěchy značky ŠKODA v motoristickém sportu. V rámci předváděcích jízd během víkendových doprovodných aktivit si budou moci zájemci osobně vyzkoušet kompletní modelovou paletu vozů ŠKODA. Vedle haly P bude také probíhat prezentace nabídky ojetých vozů ŠKODA Plus.

Na výstavní ploše nebudou chybět ani produkty ze sortimentu ŠKODA Originální příslušenství a ŠKODA originální díly. Novou kolekci jízdních kol v designu ŠKODA 2011, jejíž tváří se se pro rok 2011 stal dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu v kategorii Elite – Zdeněk Štybar, budou zastupovat silniční kolo Mont Ventoux, horské kolo Super 2000 a krosové kolo Octavia. Novinkou v sortimentu v designu ŠKODA je model Tour, jízdní kolo vhodné zejména k jízdě po městě a na kratší vzdálenosti.

Věděli jste, že Škodovka letos vypustí flotilu elektromobilů?

Produkty ŠKODA originálního příslušenství a originálních dílů si budou moci návštěvníci prohlédnout na prezentační stěně, jejíž součástí bude prezentace připravované aplikace E-shop, která se tak za nedlouho stane dalším prodejním kanálem společnosti ŠKODA Auto. Na autosalonu v Brně bude představena také nabídka služeb ŠKODA Service – kompletní péče o vůz a mobilitu zákazníka.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station