Renault spustí globální reklamní kampaň na elektromobily

Jan Horčík - 12 Květen 2011

Počínaje zářím 2011 spustí automobilka (součástí ) globální reklamní kampaň zaměřenou na . Renault připravuje celkem čtyři elektrická auta na nejbližší roky - , , a .   
elektromobil Renault Zoefoto: Renault

Francouzská automobilka má díky partnerství s Nissanem přístup k nejmodernější technologii elektrického pohonu, který využívá v . Ten se začal prodávat již minulý rok a postupně si klestí cestu světem.

Masivní reklamní kampaň Renaultu má podle magazínu Automotive New zdůrazňovat srovnání mezi parními stroji a , např. tak, že číšník v restauraci přinese zákazníkům pro zpracování platby zařízení pro zpracování kreditní karty na páru.

Renault bude vysílat reklamy v televizi po celém světě, na sociálních sítích jako je a na YouTube. Kromě již zmíněných tří elektrických aut Zoe, Twingo, Fluence a Twizy uvede také .

Věděli jste, že aliance Renault-Nissan si dala za cíl prodat 1,5 miliónu elektromobilů?

Docela nedávno Renault představil na její větší verzi Renault Kangoo Maxi ZE. Právě v nákladní dopravě představuje elektrifikace příslib okamžitého snížení provozních nákladů. Po jejím razantním nasazení volá např. šéf světové dopravní společnosti FedEx.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

nie je uzitocnejsi ekologickejsi rychlejsi a spolahlivejsi dostavnik so zaprahom 6-tich koni :) ? nez tieto auticka podobne tym pre deti ?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vo vete ...Kromě již zmíněných tří elektrických aut Zoe, Twingo, Fluence a Twizy... máte chybu, tie autá sú štyri :-)


10% sleva na produkty EVmotionVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol