Novinky na Hybrid.cz – diskuse a Facebook

Rádi bychom naše milé čtenáře upozornili na nový blok „Z diskuse“ v úplně pravém sloupci našeho serveru, kde najdou odkazy na nejaktuálnější diskuse v našem diskusním fóru. Na něm momentálně pilně pracujeme, abychom jej přizpůsobili vzhledu titulní stránky serveru a vůbec k jeho obsáhlým a velmi zajímavým diskusím přivedli co možná nejvíce čtenářů. Takže se neváhejte zaregistrovat! Také z toho důvodu jsme si na stále populárnějším webu Facebook vytvořili stránku Hybrid.cz, kterou chceme postupně zaplnit zajímavými informacemi. Všichni uživatelé Facebooku se mohou stát fanoušky naší stránky, doporučit ji svým přátelům, a tak ji podpořit.

2 Comments on “Novinky na Hybrid.cz – diskuse a Facebook”

 1. Jakkoli je facebook
  Jakkoli je facebook zajímavá i zábavná aplikace,je třeba si uvědomit, že pro kulturně,dík postkomunismu zaostalou českou zemi,toto není.Lidé u nás a v dalších ještě zaostalejších východních zemích nejsou dosti duševně,mravně ani morálně vyspělí na techniku počítačů vůbec,neřku-li pak na respektování soukromí.To se v Česku nenosí.Zejména pokud jde o zaměstnavatele:tzv.“vědecké olizování mozků“,k němuž zneužívá techniku datových sítí zejména AVČR, a obecně vžitá neúcta,hamounství a závist pěstovaná mezi lidmi záměrně v Čechách bývalými komunisty a jejich dětmi.Tohle pro nás není.A je to ještě horší než si myslíme:např.vestavěná kamera notebooku vás může šmízovat i v soukromí a to třeba i při souloži.To jenom abyste si uvědomili ten ráj pro agenty BIStB a lampasáckou kontrarozvědku strkající moc rádi své nosy hlavně do vašich peněz a soukromí.I český,nejen stalinský vojenský agent-gigolo by vám rád přidělil samičky, které on chce pro vás,nikoli takové,které chcete vy.Proto se také v ČR po těchto pochybných komunistických „společenských“ experimentech přímo na lidech dnes 80% lidí rozvádí.Takže nepište tam raději nic co se vás týká.Toto vše zneužívají u nás neo-komunisté:ONI totiž chtějí umět nikoli pracovat s počítači,ale jen dělat špínu s počítači.Tohle v Česku?Jistě,ale tak za 50 let,až opravdu komunismus skončí na hnoji kam patří.

  1. Co je tohle za paranoidní
   Co je tohle za paranoidní slovní průjem 😀 ?
   Já bych v sociálních sítích teda politický podtext nehledal.. Navíc si myslím, že například dnešní generace studentů je na podobné vychytávky připravena a díky globalizaci a rozprsknutí studentsva po celém světě začínají pro některé lidi být sociální sítě nezbytnou součástí života.
   Každopádně mi oba naše příspěvky příjdou trochu off-topic, protože se zabývají Facebookem jako takovým a ne Hybrid.cz na Facebooku, takže admini dělejte co musíte 😉

Napsat komentář