Autosalon Paříž 2016: Mitsubishi představí nové auto do zásuvky

Jan Horčík - 29 Červen 2016

Plug-in hybridy značky Mitsubishi se osvědčily. Mitsubishi Outlander PHEV patří k nejprodávanějším autům do zásuvky. Teď chystá japonská automobilka další Ground Tourer Concept.auto Mitsubishi-The-Ground-Tourer-Concept-plug-in-hybrid-autosalon-pariz

Mitsubishi letos na autosalonu Ženeva 2016 ukázalo koncept elektrického SUV eX. Také o něm se chystá jako o brzkém kandidátovi na výrobu. Velká auta do zásuvky jsou, zdá se, pro Mitsubishi cestou do budoucna.
foto: Mitsubishi

Mitsubishi, kde nedávno koupil 34% podíl Nissan, na v říjnu představí nový plug-in hybrid Ground Tourer Concept.

Nové luxusní bude s velkou pravděpodobností založeno na technologii Outlander PHEV s pohonem všech čtyř kol. Mitsubishi nový koncept označuje za "high-endové SUV kupé", na kterém chce ukázat další vývoj své designové filozofie.

Zatím není jasné kdy a v jaké přesně podobě pak auto půjde do výroby. Vzhledem k velkolepému úspěchu Outlander PHEV se ale dá čekat, že se začátkem prodeje nebude Mitsubishi/Nissan dlouho otálet.

Mitsubishi
Zpět na HybridPřidat komentář

VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů Circontrol