Škoda Auto je oficiálním hlavním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 31 let

Škoda Auto zajistí pro potřeby pražského šampionátu 45 vozů včetně zcela nových generací modelů Kodiaq a Superb a modernizovaného plně elektrického vozu Enyaq.

Škoda Auto je již po jednatřicáté oficiálním hlavním  sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se koná v České republice  ve dnech 10. až 26. května. Automobilka je zároveň oficiálním poskytovatelem  automobilů a pro potřeby organizátorů dodá flotilu 45 vozidel.

Součástí vozového parku  bude nová generace SUV Kodiaq, nový Superb Combi a plně elektrický Enyaq Coupé RS.  Tyto modely, stejně jako unikátní předváděcí vůz Enyaq Coupé Respectline, budou  k vidění na dvou místech šampionátu v Praze a Ostravě a jejich okolí.

Škoda Auto navíc  zve fanoušky, aby si vyzkoušeli své hokejové dovednosti v různých aktivitách a zároveň  nabízí možnost zapojit se do dění online. 

Martin Jahn, člen představenstva společnosti Škoda Auto za Prodej a marketing, říká:  „Partnerství mezi Mistrovstvím světa v ledním hokeji IIHF a automobilkou Škoda Auto sahá až  do roku 1993 a díky návratu do České republiky po devíti letech je pro nás letošní ročník  ještě výjimečnější. Když se zde v roce 2015 konal turnaj naposledy, na hry se přijel podívat dodnes nepřekonaný rekordní počet více než 741 000 fanoušků. Sledovanost televizních  přenosů více než miliardou diváků také předčila dosavadní maxima. Vzhledem k významu a  nadšení pro český národní sport jsme připraveni poskytnout fanouškům nezapomenutelný  zážitek naživo i v digitální podobě.“ 

Rekordní partnerství od roku 1993 

Poprvé podpořila ŠKODA AUTO Mistrovství světa v ledním hokeji pořádané IIHF v roce  1992, a to nejprve jako partner mobility. O rok později se automobilka stala oficiálním  hlavním sponzorem soutěže a zůstala jím dodnes.

Český výrobce je tak oficiálním, hlavním  sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji již 31 let, a firma je díky tomu zapsána do Guinnessovy knihy rekordů za nejdelší hlavní sponzoring v historii sportovního mistrovství  světa. Letošní ročník hokejového turnaje se uskuteční od 10. do 26. května v Praze a Ostravě. 

Během zápasů bude logo společnosti Škoda Auto dominovat středovému kruhu na ledové  ploše a automobilka představí své modely přímo ve sportovních arénách i na dalších místech  v okolí stadionů. Český výrobce navíc opět dodá křišťálovou trofej navrženou oddělením Škoda Design, kterou na závěrečném ceremoniálu 26. května získá nejužitečnější hráč  šampionátu.

Dynamické modely ve službách jedné z nejrychlejších sportovních disciplín

Organizátorům bude po celou dobu turnaje k dispozici celkem 45 vozů Škoda v barvách mistrovství světa. Vozový park tvoří modely Kodiaq a Superb Combi nové generace a plně  elektrické vozy Enyaq Coupé RS. Fanoušci ledního hokeje si mohou vozy Škoda prohlédnout  i na různých dalších místech v okolí stadionů v Praze a Ostravě. 

K vidění během šampionátu bude také unikátní předváděcí vůz Enyaq Coupé Respectline. Ten  svými výjimečnými prvky zvenčí i uvnitř vyzdvihuje základní hodnoty společnosti Škoda Auto,  jako jsou rozmanitost, rovnost, spravedlnost a inkluze. 

Mistrovství světa nadosah díky společnosti Škoda Auto 

Příznivci ledního hokeje mohou zažít mistrovství světa společně se společností Škoda Auto díky kampani Game On: automobilka zřídila v obou hostitelských městech speciální fanzóny,  kde si návštěvníci mohou vyzkoušet či zdokonalit své hokejové dovednosti nebo společně  sledovat hru s ostatními fanoušky. Zájemci mají navíc možnost zúčastnit se různých soutěží  a vyhrát originální dresy Škoda a další ceny. 

Škoda Auto je také výhradním partnerem aplikace IIHF, která přináší průběžné výsledky a podrobné statistiky o jednotlivých utkáních i celém turnaji. Součástí jsou online notifikace vstřelených branek, které umožňují fanouškům ledního hokeje mít neustálý přehled o každém  zápase, ať jsou kdekoli.

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář