SOUTĚŽ: Vyhrajte elektroskútr nebo elektromobil na víkend

Společnost se pokusí zanedlouho vytvořit v za jeden den. Celou akci zaštiťuje energetická firma . Součástí akce je i tipovací soutěž, díky které můžete vyhrát zapůjčení elektroskútru nebo na víkend.

Elektrický skútr Akumoto A10-70 jsme testovali už před několika lety. Od té doby se nabídka Akumoto výrazně rozrostla.
foto: Hybrid.cz

Pokus o vytvoření světového rekordu v počtu ujetých kilometrů na elektrickém skútru za 24 hodin proběhne 26. 19. a 20. září v Praze. Už nyní ale můžete na soutěžní stránce tipovat kolik ujede skútr za 24 hodin kilometrů.

Svoje tipy můžete posílat přes elektronický formulář do půlnoci 19. září. Výherce se může těšit na zajímavou cenu. V případě správné zodpovězení soutěžení otázky na něj nebo na ni čeká zapůjčení elektroskútru AKUMOTO 600 na celý víkend!

O podrobnostech týkajících se samotného pokusu o překonání rekordu budeme informovat příští týden, včetně typu elektroskútru.

12 komentářů u “SOUTĚŽ: Vyhrajte elektroskútr nebo elektromobil na víkend”

   1. Pěkné, jen pořád nevíme
    Pěkné, jen pořád nevíme jestli budou dobíjet nebo vyměňovat baterie. Taky by bylo zajímavé zjistit jestli bude řídící jednotka v továrním nastavení nebo upravena pro co nejmenší odběr. Při jízdě na okruhu stačí na rozjez hodně málo „šťávy“. Nevím jakou hodnotu bude mít tento rekord pokud se odehrává na velodromu, kde jsou „ideální“ podmínky. Smysluplné by bylo jezdit na reálné trati s různým stupněm převýšení a dobíjet běžným způsobem. Bude otázkou času jak dlouho jim ten rekord vydrží než je někdo jiný trumfne s lépe naladěným skútrem…

  1. Majitelem české značky a
   Majitelem české značky a ochranné známky AKUMOTO je 100% česká společnost ERSICO s.r.o.

   ERSICO s.r.o.
   Havlíčkovo nám. 9
   Jemnice 675 31
   IČO: 14801892
   DIČ: CZ14801892

   REGISTRACE

   Oddíl C, vložka č. 33472 obchodního rejstříku vedeného u Krajského obchodního soudu v Brně.

 1. Nikde jsem nenašel, za
  Nikde jsem nenašel, za jakých podmínek bude ten pokus o rekord probíhat? Pokud pojede se skútrem doprovodné vozidlo s náhradními akumulátory i řidiči a vhodně zvolí trasu, tak klidně mohou za 24 hodin ujet hodně přes 1000km (50km/h krát 20+ hodin jízda).

Napsat komentář