Renault ve Španělsku rozdává k novým autům elektrovozítka Twizy

Přestože v Německu jdou elektromobily/elektroskútry/elektrovozítka Renault Twizy dobře na odbyt, jinde se automobilce Renault tolik nedaří. je např. až po krk v . Tamní pobočka Renault proto vymyslela jedinečnou akci: ke každému nově koupenému vozu Laguna, Espace či Latitude dostanete Twizy zdarma!

Renault Laguna/Espace/Latitude a k tomu elektromobil Twizy zdarma. No nekupte to!
foto: Renault

Renault Twizy stojí ve Španělsku, podobně jako jinde, 6990 euro. Nejlevnější Renault Laguna stojí 21 550 euro. De-facto je tedy výsledkem “1 Twizy zdarma” pomyslná třetinová sleva z ceny auta. Připomínáme, že do Španělska za nákupy může samozřejmě vyrazit kterýkoliv občan Evropské unie.

Twizy dostanete včetně baterie, bez nutnosti se kdekoliv registrovat. Běžně ve Francii nebo v Německu se Twizy prodává tzv. “bez baterie”. Ve vozidle samozřejmě je umístěna, ale zákazník si ji nekupuje, pouze pronajímá za cenu několik desítek euro měsíčně.

Fakt, že je Renault ve ochoten dávat Twizy zdarma svědčí o několika věcech: Španělsko je opravdu v pr~$#{, odbyt Twizy nejspíš nejde tak dobře, jak by si Renault představoval, Renaultu se zjevně vyplatí už jen prodej Twizy, další případný pronájem baterie je čistý zisk.

10 Comments on “Renault ve Španělsku rozdává k novým autům elektrovozítka Twizy”

   1. NO TOTO JE JEN OTÁZKA ČASU
    NO TOTO JE JEN OTÁZKA ČASU A TEDY – MAX. CENY BENZÍNU – PO JEJÍMŽ PŘEKROČENÍ JE JIŽ PRO SPOTŘEBITELE NEAKCEPTOVATELNÝ !
    U MNE TATO HRANICE BYLA JIŽ PŘEKROČENA LONI §§!!
    PROTO JSEM SE DAL NA E-POHON !
    NEBUDU NADÁLE KRMIT STÁT + ARABY SVÝMI -ČÍM DÁLE TÍM VÍCE- VYDŘENÝMI PENĚZI !!!

  1. Ps: prosim, dejte uz tu
   Ps: prosim, dejte uz tu reklamu na eon do pr~$#{e! Vazne se to na iPadu neda cist, porad mi to leze do textu! Jeste horsi je to, kdyz mi to leze do textu, ktery tu plodim a o kus niz mi to zakryva captchu! 🙁
   Inspirujte se treba na mobilmanii, ve ktere maji vlevo pohyblive odkazy na tweet a FB. NIKDY to neleze do textu..

  1. díval jsem se před
   díval jsem se před několika dny na nabídku, ale je tam omezení. Placení nájmu za akku min. 50EUR měsíčně a dodržovat prohlídky. Takže přeji pěkný výlet e el. motokárou. Jelikož je to bez dveří a ostatních věcí za příplatek. A jelikož neumím španelsky, tak jsem si nemohl přečíst další řádky co se týká Twizzy v rámci koupě. Ale určitě tam jsou závazné prohlídky a podmínky zapůjčení akku.

Napsat komentář