POZVÁNKA: přijďte se podívat na elektrické formule ČVUT

Jan Horčík - 11 Říjen 2016

Už zítra od 9:00 se před dejvickou Fakultou elektrotechnickou a Fakultou strojní Českého vysokého učení technického v Praze uskuteční další ročník akce Den s formulemi . Ukážou si i elektroformule týmu eForce FEE Prague Formula.auto elektrická formule elektroformule ČVUT eForce FEE Prague

Elektrická formule týmu eForce FEE Prague z ČVUT
foto: eForce FEE Prague

Na Technickou ulici se vrací obě formule ČVUT, aby ukázaly, co v nich je. Přijďte tam zítra, ve středu 12.10.2016, a dozvíte se zajímavosti o týmech CTU CarTech a eForce FEE Prague Formula i závodech Formula Student.

U technologických stanů si můžete promluvít s konstruktéry a vývojáři formule. Zjistíte, co je v konstrukci právě in a jaké změny plánují na příští rok.

Akci letos navštíví také zástupci firem, jako je Škoda Kariéra, Automotive Lighting CZ, Total, SKF, Continental kariéra Česká republika a TG Drives.

Pomyslný vrchol pak nastane při šesti jízdách po improvizované dráze, kdy uvidíte, jak se po Technické ulici prohání formule obou týmů. Formule budou po Technické jezdit v 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 a ve 14:00.

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

OT pro redakci novinky.cz/auto/417110-nemecka-posta-se-svym-elektromobilem-dela-vrasky-automobilkam.html

Zajimave, ze za 135kKc zvladnou auto i s baterii. Sice diky slabemu motoru nemusi byt dimenzovana na takove odbery, ale i tak...

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...

Kde se vzala cena 5000 €. Puvodne to byl cil studentu postavit takove auto za tuto cenu v roce 2011 a bez baterek. Nejak se ta planovana cena drzi pry i jako prodejni. nevim, nevim.
Jinak leasing za beterku a DPH jeste k tomu.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station