Mercedes-Benz S400 Hybrid na Oskarech

Jan Horčík - 10 Březen 2010

Neexistuje lepší čas kdy nabídnout světu luxusní nové zboží, než během předávání Oskarů. Apple během ceremoniálu vysílal reklamu na iPad, Samsung na svou novou 3D televizi a Mercedes-Benz si nenechal ujít příležitost a spustil svou novou reklamní kampaň zaměřenou na .   
Mercedes-Benz S400 Hybrid

Mercedes-Benz S400 Hybrid Mercedes-Benz S400 Hybrid Mercedes-Benz S400 Hybrid

Přítomné hollywoodské hvězdy se mohly přesvědčit o inovacích obsažených v prvním vyráběném hybridu s lithium-iontovými bateriemi na světě, tedy modelu Mercedes-Benz S400 Hybrid, tak i dalších projektech automobilky.

Zmínka padla o autech na vodík, resp. palivové články, a také technologii BlueTec, nejčistějším dieselu na světě. Vše se ale doslova a do písmene točí kolem luxusního sedanu S400 Hybrid, jak se můžete přesvědčit sami ve videu.

Hlavní pohonnou jednotkou vozu je 3,5l šestiválec jedoucí na Atkinsonův cyklus. Doplňuje ho elektromotor o výkonu 20 koní, ovšem pouze v mild hybrid konfiguraci. Cena automobilu S400 Hybrid ve Spojených státech začíná na 87 950 dolarech a auto dosud si získává poměrně kladné recenze s tím, že reálná spotřeba je někde kolem 11,2 l/100 km.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station