Jak bourá elektromobil? Crashtest Volvo C30 Electric - VIDEO

Jan Horčík - 02 Říjen 2010

patří mezi automobilky, u kterých platí za jednu z nejvyšších priorit. Světu prokázalo aktuálně medvědí dobrou službu, když představilo crashtest svého elektrického . se začne vyrábět příští rok.   

Crashtest Volvo C30 Electric - čelní náraz v rychlosti 50 km/h - jasně ukazuje deformační zóny . A především dává odpověď na otázku poškození . , v tomto případě uzavřené v zeleném obalu, zůstanou po nárazu prakticky nedotčeny. Přesvědčte se sami:

Výrobu elektrického Volvo C30 DRIVe Electric potvrdil na samotný šéf Volvo Cars Stefan Jacoby. Stane se tak na počátku roku a první testovací kusy budou putovat do , a . Zároveň Jacoby potvrdil, že Volvo nabídne také v roce , který bude kombinovat a . Emise se údajně mají pohybovat pod 50 g/km, což znamená někde kolem 2 l/100 km.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ked nebude cely priestor pod prednou kapotou zaberat velky benzinovy/naftovy motor, tak by mozna malo zmysel rozmyslat nad nejakym airbagom aj pod kapotou. Kazdopadne sa domnievam, ze elektromobily budu bezpecnejsie auta.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Termín "medvědí služba" znamená, že někdo nechtěně a s dobrým úmyslem uškodil. Článek jsem si přečetl několikrát, video shlédl a stále jsem nepochopil v čem Volvo prokázalo světu elektromobilů medvědí službu.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Je to tak, chyba byla napravena! díky.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Novináři by neměli používat obraty, kterým nerozumí. Je to nesmysl.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-station