Indická Maruti Suzuki nabízí pět nových CNG modelů

Jan Horčík - 24 Srpen 2010

Pákistán je státem s jednou z nejhustších sítí v a potažmo i na světě. Sousední na tom z hlediska prozatím tak dobře není. Tamní největší automobilka Maruti Suzuki přesto pouští na trh pět nových továrních .   
Suzuki Alto - auto na plyn - Indie - CNG

Novinky jsou už z výroby vybavené systémem i-GPI. Jedná se o pět modelů napříč čtyřmi segmenty - , , kompakt a malé auto. Jde o první auta z Indie vybavená pokročilým pohonem na plyn přímo v továrně. Pro Indii to bude znamenat snížení závislosti na .

Indická vláda se zavázala, že se pustí do rozvoje infrastruktury pro v celé zemi. Hlavním cílem je samozřejmě snížit závislost na dovozu a částečně také ulevit a snížit . Samotná nedávno objevila značné zásoby a očekává se, že síť CNG stanic se bude rychle rozšiřovat. Maruti Suzuki je jednou z prvních automobilek, které se na boom připravily.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.