General Motors pustí Chevrolt Volt na Xbox 360 i Windows 7

Jan Horčík - 03 Říjen 2010

aktuálně udělal díru do světa, když mezi prvními firmami využil nových reklamních možností telefonu . Propagoval s jeho pomocí svůj . na to jdou podobně. Společně s budou svůj propagovat s pomocí technologie pohybového ovládání Xbox Kinect a s Windows 7.   
General Motors - Chevrolet Volt - Kinect Joy Ride Xbox 360 Microsoft

jsou určena především pro nadšence do nových technologií, kteří budou ochotni si za high-tech hračku velikosti osobního automobilu připlatit. A takoví se dají nejlépe najít - mimo jiné - mezi uživateli nejnovějších mobilních telefonů nebo herních konzolí.

General Motors na to tedy nejde špatně. Prodej má být zahájen už v listopadu, a tak je nejvyšší čas se připravit. Virtuální Chevrolet Volt ovládaný pomocí přirozených pohybů těla na herní konzoli je docela dobrý nápad. Technologie je určena především pro rodiny s dětmi a kdo nejlépe přitáhne pozornost rodičů k novému Chevroletu než jejich vlastní děti.

Automobilka navíc chystá také speciální aplikace pro novou mobilní platformu Windows 7, které umožní zákazníkům zjistit vše o novém elektrickém autě a třeba si i objednat testovací jízdu. Experti na reklamu tvrdí, že kombinované využití televizní a online reklamy zvyšuje odezvu až o polovinu. Ostatně, není divu, že Nissan už má na letošek předobjednávky na Nissan Leaf vyčerpané. fungoval a GM se snaží tenhle úspěch zopakovat - jen na trochu jiné platformě. Otázkou je, zda je to ta správná?!

MediaPost
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol