Brammo Empulse - přichází elektrická revoluce

Jan Horčík - 02 Září 2010

Americká firma uvádí na trh novou . Nabídne celkem tři modely v ceně od 9 995 dolarů do 13 995 dolarů podle dojezdu. Ten se bude pohybovat od 100 do 160 km. Max. rychlost 160 km/h. dospěly a ženou se na trh. Podívejte se na video.   

Empulse je následovníkem elektrické motorky , která se umístila třetí v závodě elektromotorek . Zatímco Enertia ještě pořád vypadala jako víceméně pokusná záležitost, Empulse už je plnohodnotnou .

Vodou chlazené jsou umístěny tam, kde bychom na běžném motocyklu hledali motor. Maska připomíná takové klasicky jako Ducati Streetfighter nebo MV Augusta Brutale. Zlaté vidlice, brzdy Nissin a přední blatník zase upomínají k motorce Triumph Triple Speed z roku 2005. Elektromotorka váží 177 kg při výkonu 55 koní.

Jediný zádrhel na celé elektrické motorce Brammo Empulse je to, že k dispozici bude až někdy během příštího léta. Brammo naštěstí rozšiřuje svou distribuční síť a podle všeho by mohla Empulse mohla být k dispozici kromě také v a . Brammo se chystá se speciálně upraveným modelem Empulse RR závodit v závodě e-Power posvěceným organizací ve kterém se utká 15 elektrických motocyklů.

LaptopDrv.net
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-station