Hybrid.cz má milion a hledá posily!

Hybrid.cz - logo

To by bylo, abychom se nepochlubili vlastním úspěchem. S radostí proto všem našim čtenářům oznamujeme, že jsme přesáhli 1 000 000 návštěv za celou existenci serveru. Zároveň se denní průměr návštěvníků přibližuje k 2000 návštěvníků denně. Magazín Hybrid.cz vznikl v září 2006 a během uplynulých tří let se etabloval jako přední online médium zaměřené na ekologickou dopravu a vše kolem ní, od hybridů přes elektromobily po elektrokola a vlaky a železnici.

Rádi bychom tímto poděkovali vám, našim čtenářům, za trvalou podporu, zajímavé diskuse i cenné podněty, kterými nás zásobujete! Vězte, že i nadále se chystáme Hybrid.cz vylepšovat. Brzy například přibude často požadovaný kalendář akcí. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále!
Hybrid.cz - graf návštěvnosti
A nakonec chlubení tu máme jednu výzvu. Náš magazín hledá posily! Pokud věříte, že dokážete čtivě psát na téma alternativních pohonů, máte v oboru přehled, umíte anglicky a chtěli byste si vyzkoušet práci z domova pro náš online magazín, neváhejte se ozvat na náš email redakce@hybrid.cz. Podrobnosti na stránce Hledáme redaktory.

7 komentářů u “Hybrid.cz má milion a hledá posily!”

Napsat komentář