Magazín Hybrid.cz slaví 12 let. Děkujeme všem čtenářům a fanouškům!

Přesně před dvanácti lety, 17. září 2006, se na adrese www.hybrid.cz objevila první zpráva oznamující vznik nového magazínu.

Craig Federighi, senior viceprezident společnosti Apple pro softwarové inženýrství, právě na WWDC oznamuje, že magazínu Hybrid.cz je 12 let. Přihlížející nadšeně aplaudují. …Nebo možná představuje operační systém iOS verze 12. Tak či tak, důležitá je tam ta dvanáctka.
foto: Apple

„Naším cílem je informovat o novinkách v oblasti automobilů s alternativním pohonem, ať už se jedná o elektromobily, automobily na palivové články, hybridní auta, auta na vzduch, nebo jiné, originální a nové způsoby pohonu,“ píšeme v našem úplně prvním článku.

Na našem cíli se od té doby se nic nezměnilo. Co se změnilo výrazně je trh s auty. To, o čem jsme dřív jen psali, teď můžeme denně zažívat. Prožili jsme tak společně s našimi čtenáři a fanoušky úžasný zrod nového odvětví a dál podrobně sledujeme jeho vývoj.

Děkujeme vám všem za podporu, (většinou) informativní diskuse, náměty, tipy i prostě jen to, že nás čtete. Pevně doufáme, že s námi ještě nějaký ten pátek vydržíte. Budeme se snažit i nadále přinášet každý den čerstvé, zajímavé a čtivé informace.

vlastní

24 Comments on “Magazín Hybrid.cz slaví 12 let. Děkujeme všem čtenářům a fanouškům!”

 1. Opožděné, ale velké gratulace. Zkrátka člověk díky
  Opožděné, ale velké gratulace. Zkrátka člověk díky přemíře elektromobilních akcí nestíhá ani číst oblíbený server. 🙁 Mj. na něm jsem hledal první informace o elektrokolech, elektroskútrech, elektromobilech, testy, zkušenosti a pak si pořizoval vlastní.

 2. Tak jo pane Horčík…. parvidelně čtu od roku 2009 a i
  Tak jo pane Horčík…. parvidelně čtu od roku 2009 a i příspěvky co píšou kluci do diskuze jsou často super, a mnohokrát zabaví.
  Jo a do dalších let ať jde technika rychle vpřed a EV ať jsou dostupnější pro víc nadšenců …:-)

   1. nikoli! je potřeba to napsat sem to aby další čtenáři
    nikoli! je potřeba to napsat sem to aby další čtenáři viděli, že to tu není vůbec ale růžový ;)) K čemu by bylo psát redakci když redakce si sem stejnak napíše co jí nadiktuje zadavatel 😉 Pěkně se to veřejně propere a každý si udělá vo časáku vlastní NEZMANIPULOVANÝ obrázek 😉

    PS: hele kolikrát tady psali o dízlblejt voproti idnesu? jaky je tu poměr positivšáde článků versus dízlblejt článků. už tě koza trkla?? :)))))

Napsat komentář