Hybrid.cz slaví 15 let! Má nový kabát i back-end

Vážení čtenáři, ještě jednou se omlouváme za zdánlivou dvoudenní nečinnost. Pod rouškou náhlého servisního zásahu ve skutečnosti probíhal velký přesun webu na nový systém.

Výsledek sami vidíte. Má ještě řadu chyb, které budeme průběžně vychytávat a opravovat. Samozřejmě budeme rádi za všechny připomínky, stížnosti a hlášení chyb.

Hybrid.cz dosud běžel na letité verzi open-source systému Drupal, která už moderní době nestačila. Přešli jsme proto na systém WordPress, který, jak doufáme, vydrží alespoň dalších 15 let…

Je to tak, magazín Hybrid.cz vznikl přesně v polovině září před patnácti lety. Za tu dobu jsme měli šanci být svědky totální proměny nejen automobilového průmyslu. Věříme, že spolu s námi budete tenhle úžasný vývoj sledovat dál.

Co se týká funkcionality nového webu, bylo pro nás zcela klíčové zachovat komunitu registrovaných uživatelů. Přihlašovací údaje se nijak nezměnily. I na novém webu se tak můžete snadno přihlásit a přidávat komentáře ke článkům. Nový web je responzivní, bezpečnější a celkově lepší po všech stránkách, ač to třeba zatím není vidět na první pohled.

Každý uživatel má teď díky systému WordPress k dispozici vlastní nástěnku, kam do budoucna budeme přidávat další funkcionalitu. To platí i pro celý web, který je díky novému systému mnohem tvárnější než v minulosti.

32 Comments on “Hybrid.cz slaví 15 let! Má nový kabát i back-end”

   1. Já bych sem články o víkendu nedával.
    Protože je naprosto jasné a pochopitelné (i když pro elektromobilisty možná méně), že čas má svoji velkou cenu a Hybridem nebudete trávit víkendy. Řešením víkendových článků by pak bylo, jako na jiných serverech, pouze odložení vypublikování článku wordpressem na některý víkendový den. A to nedává moc smysl.
    Pěkný zbytek víkendu.

 1. Hybrid.cz je super! Jde o jeden z mála webů, na němž jsem umožnil zobrazování reklamy, protože si odměnu za svou novinářskou práci skutečně zaslouží. Nemusím sledovat jiné weby, když o všech novinkách ze světa elektroaut se dozvím tady. Jen nevím, jak dlouho vám vydrží ten název, když postupně budou i hybridní vozy zanikat a vše nahradí auta na elektřinu (případně na vodík – ale i taková fungují na elektromotor) 🙂

 2. Jo, už bylo načase, pokrok to je.
  Jen je trochu matoucí, když se přihlásím, tak úplně vpravo nahoře tu informaci vidím, že jsem přihlášený, ale napravo nahoře, na úrovni loga Hybrid, je pořád „Přihlásit“ a „Registrovat“. Jsem si myslel, že přihlášení se nepovedlo, až potom jsem si všiml, že jsem přihlášený.

   1. *a černou noční variantu !! příliš to svítí do očí
    *a ty fonty písma, nešlo by je vrátí na původní, tak nějak se mi zdají lepší starší
    *grafika diskuze taky není moc přehledná, původní byla přehlednejší, nějaký rámečky, velká mezera mezi textem a tlačítkem „ODPOVĚDĚT“ roztahuje to text na kilometry
    *víc tučnýho, vpravo třeba přehledy diskuzí udělat v rollbaru aby si lidi nezavysle mohli rulovat hystoryji diskuze
    *mám to na 150% any FHD bylo něco vidět

        1. Děkuji, navíc nejsou zobrazeny nové příspěvky, upozornění na nový komentář přišlo přišlo. Držím palce.

        2. Taky se přimlouvám za to zvýraznění nových příspěvků v diskusi, je to moc užitečná funkce.

Napsat komentář