Co kdybyste už nikdy nemuseli navštívit benzinovou pumpu?

Jan Horčík - 31 Srpen 2012

Americký výrobce elektromobilů se zatím krčí v záři takových značek jako Tesla Motors, Fisker Automotive nebo Nissan. Snaží se ale seč může zazářit také. Zda je následující video, zakončené sugestivní otázkou “Co kdybyste už nikdy nemuseli navštívit benzinovou pumpu?”, to pravé ořechové, posuďte sami.auto elektromobil Coda iPad art elektrické auto

S tímto kusem elektromobilu Coda Sedan si "pohrál" světoznámý digitální umělec Matthew Watkins. Polepil jej motivy, které namaloval prstem na tabletu iPad.
foto: Coda Automotive

Ve Spojených státech amerických je přes 121 000 . Ty dohromady zabírají plochu rovnající se pěti Manhattanům. Co kdyby ale už nebyly potřeba?

Coda Automotive navrhuje z nich udělat plochy plné zeleně a neváhá tam dokonce ani přitáhnout nejrůznější zvířata. Přehnané, typicky americké, ale v jádru nikoliv nezajímavé.

Prodejně Coda ale zatím příliš velkou díru do světa, ani do , neudělala. Navíc, aktuálně musela 78 prodaných vozů stáhnout kvůli vadnému bočnímu airbagu.

V dubnu společnost Coda Automotive uzavřela dohodu s čínskou společností Great Wall Motors na jejímž základě vyvine a vyrobí nové pro severoamerický, evropský a čínský trh, které bude levnější než dnes dostupné .

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Prosím refrakce zrušte už konečné ten EON.
Pomálu kvůli tomu přestávám čist hybrid.CZ
Jak čtu komentáře nejsem jediný komu to vadí. Fakt to akorát nasírá.
Zabírá to displeji půl obrazovky! A ještě k tomu se nedá odsunout!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No bohužel nebude :) Energie prostě není možné jednoduše vykouzlit z ničeho.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Super reklama.....třeba to jednou bude skutečnost...


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.