Tesla nabízí ojeté vozy Model S už od $40 000

Jan Horčík - 08 Červen 2017

Tesla Model 3 už klepe na dveře a rezervací je už určitě přes půl milionu. Tesla proto raději zákazníkům nabízí Model S.auto elektromobil Tesla Model S bazarový prodej pre-owned

Bazarové elektromobily Tesla Model S je možné v USA koupit už od $40 000
foto: Tesla

V bazarové sekci původně známé jako "Pre-owned" webu Tesla lze aktuálně najít nabídku ojetých elektromobilů Tesla Model S, jejichž cena začíná už na velmi slušných $40 000 (v přepočtu něco pod milionem korun). Podle Elona Muska se nyní bazarové sekci dostane na webu Tesla výrazně větší pozornosti.

Ojeté vozy Tesla Model S prodává Tesla s dvouletou zárukou (100 000 mil) a 24hodinovou asistencí. Nízké ceny kolem $40 000 platí zejména pro verze s pouze zadním motorem.

Musk také zdůraznil, že sekce na webu už se nebude jmenovat "pre-owned", ale nově je označována jako "Used Inventory". A dodal: "Možná si někdo dnes chce koupit Model S za $35 000 ař $40 000, což může udělat. Pak, až přijde Tesla Model 3, může přejít na něj, když bude chtít."

Čímž chtěl tak nějak naznačit, že je vlastně lepší si dnes koupit Model S, třeba i jetý, než čekat na Tesla Model 3, kde se čekací doba aktuálně pohybuje kolem 18 měsíců a spíš víc.

Tesla
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vážení,
máte někdo přehled o výši dalších nákladů souvisejících s nákupem Tesly. Máte někdo zkušenost s uzavřením havarijní pojistky a víte jaká je jeji rořní cena? Víte někdo jaká sada zimních kol je pro Teslu vhodná a kolik stojí? A jakou doplňkovou výbavu je třeba dodatečně pořídit pro provoz Tesly v Evropě?
Díky za názory.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

TESLA BAZAR NĚMECKO

tesla.com/de_DE/used

kcc-hho.webnode.cz/akce/koupit-elektromobil/

A ty starší Tesly jsou prodávány s tím, že nový majitel má zdarma nabíjení u dobíječek Tesla a nebo o tuto výsady přišly????
Uměl by někdo popsat, jak se dá také auto z USA do ČR dovézt a zlegalizovat provoz, co se musí kde zaplatit a kolik? Co se musí kde žádat? (Clo, přeprava, DPH, přihlášení a pod.)
Díky

Obrázek uživatele Jan Horčík

Ano, mají zdarma Supercharging. Problém je, že v USA prodávané Tesly nelze nabíjet v evropské síti Tesla Supercharger. Bazarové Modely S ale Tesla oficiálně nabízí také z Německa a dalších evropských zemí (stačí dole na webu Tesly změnit vlaječku).

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Tjn ale v evropskem tesla storu nenajdete teslu za 35-40k$ :) Proste amici maji vanoce, za tyhle ceny tam musi byt hodne novych vysmatych majitelu tesel. Jo a supercharging zdarma se prenasi i s teslou.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Aktuálně na německém "Used Tesla Storu" je k mání ojetý Model S P85 za asi 1,35 mil. Kč, což také není špatné, ač to samozřejmě na americké ceny nedosahuje.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Hmm a koukam ze se zrejme jedna o cenu vcetne VATu. Tak to beru zpet, to jsou hezke ceny i pro Evropu. Tak na co kdo ceka? Kupujte! :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Už nějaký ten týden stojí 2 Tesly S za 1.3 mil. u nabíječek ve Vestci u Prahy, zatím se do toho nikdo nehrne. Auto jak kràva, ve městě se s tím blbě parkuje.

A proč to nekoupíš ty? Já mít 6M v Ethereumu tak beru Teslu hned :).

Ja nekupuju veci jen proto ze na ne mam. Sko nechci protoze je pro me zbytecne velke a nemotorne. Chci TM3 a pak mozna TMY.

TMY mám v hledáčku, ale bude mít výškově stavitelný podvozek jako X ? Potřebuji větší průchodnost terénem (občas).

---

FVE 7,23kW, ZERO SR MY2018, TMY čekatel

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No je fakt že jezdit terénem autem za 5mega je blbost nebo na to sakra mít.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

TESLA jedééé fajne a v ČR Stát přispěje na solární panely na střechách

novinky.cz/ekonomika/440267-stat-prispeje-na-solarni-panely-na-strechach-dotace-bude-az-150-tisic.html


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?