Prezident Gruzie jezdí v elektromobilu Nissan Leaf

Jan Horčík - 13 Březen 2013

Prezident Gruzie Michail Saakašvili chtěl svým spoluobčanům dokázat, že nežije opulentním životem, ze kterého jej někteří obviňují. Při státní návštěvě Ázerbajdžánu se proto na letiště odvezl sám – elektromobilem Nissan Leaf. A nechal se při tom natočit na video.auto Michael Saakašvili prezident Gruzie Nissan Leaf elektromobil

Prezident Gruzie Michail Saakašvili nastupuje do elektromobilu Nissan Leaf, aby se odvezl na letiště při státní návštěvě Ázerbajdžánu
foto: Youtube

Michail Saakašvili, podle některých odpůrců kaškárek ve sllužbách USA, si údajně žije opuletním životem dolarového milionáře. Pořídil si obrovskou rezidenci v hlavním městě Tbilisi a navíc údajně i dvě trysková letadla.

Aby veřejnosti ukázal, že i přesto je stejný jako každý jiný obyčejný člověk, při aktuální oficiální státní návštěve Ázerbajdžánu se na letiště odvezl sám. V elektromobilu Nissan Leaf. A bodyguarda mu dělala jeho vlastní manželka.

Celou tuhle eskapádu navíc nechal natočit na video. Nejspíš aby se s ním mohl chlubit. Funkční období končí Saakašvilimu letos v říjnu. Opozice by jej ale nejraději viděla pryč už teď. Pomůže mu jeho nová “PR kampaň”?

Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?