Lexus a Toyota na autosalonu Paříž 2010

Jan Horčík - 01 Září 2010

má pro připraveno hned několik zajímavých modelů. Mimo jiné se tam odehraje uvedení nového na trh. Značka Toyota se zase bude předvádět jako světový lídr v oblasti , a tak ukáže aplikace příští generace.   
Toyota FT-CH

Prodeje modelu na evropských trzích již přesáhly milník 200 tisíc vozů, a není proto divu, že technologie pohonu HSD bude na letošním stánku Toyoty ve středu pozornosti. Uvedení nového modelu – prvního a jediného vozu s plnohodnotným hybridním pohonem v nižší střední třídě – předznamenává širší nasazování technologie HSD i do dalších mainstreamových modelů značky Toyota.

V souladu s touto strategií se na pařížském autosalónu představí v evropské premiéře i vývojová studie (zkr. Future Toyota Compact Hybrid – budoucí kompaktní Toyota s hybridním pohonem). FT-CH je prvním představitelem vozu s plnohodnotným hybridním pohonem v segmentu malých kompaktních vozů. Vyniká stylovou a praktickou karoserií do města s důrazem na kvalitu, jednoduchost a cenovou dostupnost.

Lexus CT-200h

Prius Plug-in Hybrid je dalším důkazem vedoucího postavení automobilky Toyota v oblasti ochrany . Je ukázkou prvotřídní modularity, díky které je technologie hnacího systému HSD® snadno upravitelná pro různé zdroje energie. Již dnes jezdí v provozu na 200 vozů Prius Plug-in Hybrid ve vybraných projektech pronájmu v různých evropských městech. V roce by měl být tento model uveden na světové trhy.

Detailnější technický pohled na vystavená vozidla s pohonem Hybrid Synergy Drive nabídne Galerie pohonu Hybrid Synergy Drive, která formou interaktivní výstavky ukazuje výsledky úsilí automobilky o dosažení trvale udržitelné mobility díky nástupu technologie HSD ve vozech , a vozech poháněných ().

Toyota Aygo 2

Model , který Toyota rovněž vystavuje, přichází s novou úrovní kvality interiéru vnímané zákazníkem a nabízí novou barevnou kombinaci v interiéru. v modelovém provedení 2011 představuje inteligentní a snadno použitelný systém Aygo Connect nabízející zákazníkům komplexní multimediální rozhraní.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolSleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto Live