eCarTec 2009 - 1. Mezinárodní veletrh elektrické mobility

Jan Horčík - 09 Říjen 2009

eCarTec 2009

Ve dnech 13. až 15. října 2009 proběhne v akce nazvaná eCarTec 2009 neboli 1. Mezinárodní kongres o elektrické mobilitě. Ten je reakcí na stále rychleji se rozvíjející segment elektrických aut. představují budoucnost automobilového průmyslu a eCarTec si proto klade za cíl sdružit profesionály pohybující se v této oblasti.

Oficiální program kongresu zahrnuje přednášky o e-mobilitě od těch nejpovolanějších, tedy například lidí z Fraunhoferova ústavu pro integrované systémy a zařízení technologie IISB, Evropské asociace pro baterie, palivové články hybridní a elektrická vozidla (varování: web je poněkud úsměvný), ale i soukromých společností jako je , Infineon Technologies AG a dalších.

Z přijdou popovídat o , kterým ve firmě zjevně věští velkou budoucnost. Aktuálně na představili model třídy B F-CELL. Objeví se také zástupci , kteří budou hovořit o , a . A samozřejmě celá řada dalších zajímavých přednášek.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zaplať pámbů, že ten web není "moderní". Flešové animace, co mi vytíží CPU skoro na 100%, mi fakt nesedí. Ale trochu stylovosti by to chtělo. ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dúfam, že Hybrid.cz pripraví podrobnú reportáž.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

1. odkaz cist dal - nic dalsiho nez to v prehledu tam neni :o)
2. usmevny web - spis moderni asi jako chmu.cz :o)

Obrázek uživatele Jan Horčík

1. pravda, občas nám to "nevychází", nicméně snažíme se postupně dávat na titulní stranu část článku a zbytek až po rozkliknutí, u kratších článků to občas nevyjde, ale vezmeme si ponaučení pro příště, díky za upozornění.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.